Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Kuşkonmaz 300 Gr

Kuşkonmaz, zengin vitamin, mineral ve lif içeriği ile bilinen bir sebzedir. Çok pişirilmesi önerilmeyen kuşkonmazları buharda haşlayarak ya da ızgarada pişirerek yemeklerinizin yanında garnitür olarak kullanabilirsiniz.

Kuşkonmaz 300 Gr

Stokta Var
64,90 TL
Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Kuşkonmaz (Serçe Otu)


Kuşkonmaz, ortalama 10-15 cm uzayabilen, zengin vitamin, mineral ve lif içeriği ile bilinen bir sebzedir. Kuşkonmazların sert kısımlarını temizleyerek yemeye hazır hale getirebilirsiniz. Çok pişirilmesi önerilmeyen kuşkonmazları buharda haşlayarak ya da ızgarada pişirerek yemeklerinizin yanında garnitür olarak kullanabilirsiniz. Çorbalara da çok yakışan bir lezzettir. Kuşkonmaz çiğ olarak tüketilebilir. 
Kuşkonmazın kütür kütür tazeliğini daha uzun süre muhafaza edebilmek için bir kaba biraz su doldurun ve dik olarak (bir çiçek demeti gibi) yerleştirin. Buzdolabında muhafaza edin. Mızrak şeklindeki uçlarının ıslanmasına izin vermeyin. Bu şekilde en az 10 gün tazeliğini koruyabilirsiniz.
Daha uzun saklamak için, kuşkonmazı dondurabilirsiniz. Temizliğini yaptıktan sonra kaynar suda en fazla 1,5-2 dakika ön haşlama yapıp buzlu soğuk suda şoklayıp ardından buzdolabı poşeti içerisinde dondurabilirsiniz. 


Şimdiden afiyet olsun, deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Paket İçeriği: 300 Gr Kuşkonmaz

 

 

 

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.