Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 
Portakal Bahçem Sipariş Adımları
1
Ürünleri Seçin ve Sepete Ekleyin

portakalbahcem.com'da istediğiniz kategorilerden ürünleri seçin

2
Teslimat ve Fatura Adresinizi Belirleyin

Teslimat adresi ve fatura adresi olarak daha önce kaydettiğiniz bir adresi seçin ya da yeni bir adres ekleyin. Fatura adresinde belirlediğiniz e-mail adresine dijital faturanız gönderilecektir.

3
Ödeme Yönteminizi Seçin

Ödeme sayfasında, ödeme alternatiflerinden birini seçebilirsiniz. Ödeme alternatifleri; kredi kartı, Havale/EFT ve kapıda ödeme'dir.

4
Ödeme Bilgileri

Siparişinizi tamamlamadan önce “Ödeme Bilgileri” sayfasında girdiğiniz bilgileri kontrol edin ve değiştirmek istediklerinizi değiştirin. Siparişi verdikten sonra herhangi bir bilgi değişikliği talebiniz için 0532 170 36 72 whatsapp iletişim hattımıza ulaşabilirsiniz.

5
Siparişiniz Onaylansın

Verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olduğunuzda Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesini okuyup kabul ettiğinize ilişkin kutucukları işaretlemenizin ardından “Satın Al” butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

6
Siparişiniz Onaylandı

Siparişinizi tamamladıktan sonra "Siparişiniz başarıyla tamamlandı" sayfasında sipariş bilgileriniz görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda e-mail adresinize sipariş bilgileriniz gönderilmektedir.

Kişisel Verilerin Korunması

Portakalbahcem elektronik ticaret işlemleri nedeniyle tüketicilerden elde ettiği kişisel bilgi ve verileri 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile tamamen uyumlu bir şekilde işlemekte ve gizli tutmaktadır. Portakalbahcem tarafından kişisel verilerin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere portakalbahcem.com/web-kisisel-verilerin-korunmasi-ve-gizlilik-ilkeleri-aydinlatma linkinden ulaşabilirsiniz.

Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Mekanizmaları

portakalbahcem.com ve tüketici arasında doğacak uyuşmazlıklarda Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dahilinde doğrudan yerleşim yerinizin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyeti veya Tüketici Mahkemesi yetkilidir.