Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Taze Sıkma Nar 2 Adet

2x 950 ml Nar Suyu

Taze Sıkma Nar 2 Adet

Stokta Var
394,50 TL

Lütfen Bekleyiniz

  • Stok Yok sadece Dalındaysa Portakal Bahçemde var
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Coğrafi İşaretli Kendi Bahçelerimizde Kontrollü Tarım
  • Kargoda Bozulur Kırılır Diye Endişe Etmeyin Siparişiniz Garantimiz Altında

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Katkısız, %100 Doğal, Taze Sıkım Nar Suyu

Taze Sıkım Nar Suyumuzu, Finike'deki bahçelerimizden mevsiminde topladığımız nefis Hicaz narlarımızla yapıyoruz. Nar suyumuz meyvenin doğal mayhoşluğunda, %100 doğal, şeker ilavesiz ve katkısızdır. 

Tazecik ve doğal narlarımızı zarından ayırdıktan sonra tanelerine ayırıyoruz. Çekirdeklerini de ayıkladıktan sonra geleneksel usüllerle sıkıyoruz. Böylece çekirdeğin, zarın ve kabuğun acı tadı meyvenin suyuna karışmıyor. 

Nar sularımızı sıktıktan hemen sonra şişelere dolduruyor, -40 derecedeki özel derin dondurucularda şokluyoruz. Şokladıktan sonra -18 derecede muhafaza ediyoruz. Siz sipariş verdiğinizde ısı yalıtımlı özel ambalajlarımızda kargoya veriyoruz. Böylece size ulaştığında hala buz gibi ve lezzetli oluyor. Size ulaştığında buzdolabında saklamanızı ve 3 gün içinde tüketmenizi tavsiye ederiz. İçmeden önce çalkalamayı unutmayın. 

Mevsiminde toplanmış tazecik narlarımızdan yaptığımız katkısız, şeker ilavesiz ve %100 doğal taze sıkım nar sularımızın tadına doyamayacaksınız.

Nar sularımız posalıdır. Yoğun kıvamda içmek istemiyorsanız nar suyunuzu süzebilir kalan posasını yoğurda karıştırabilir, kek ya da kurabiye yapımında kullanabilirsiniz. Afiyet olsun 

950 ml katkısız nar suyunu yaklaşık 4 kg nardan elde ediyoruz.  

Paket İçeriği: 2 Adet 950 ml Taze Sıkım Nar Suyu

 
 

Passion çok olgun,lezzetli ve aromalıydı ama nar suyunun bu kadar güzel olacağını beklemiyordum.Tatlı narlardan taze nar suyu yalıtımlı ambalaj ve buz kasedi ile geldi.Lezzet kadar paketleme de gayet özenli bu yüzden meyveler çürür mü ya da ezilir mi diye risk görmeden alışveriş yapıyorum.

Aylin Y.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

1. web sitesi kullanıcı dostu ve görseller harika. ürün içeriklerini biraz anlamakta zorluk çeksemde gördüklerimin en iyisi, 2.Sipariş sonlandırma adres ilteşim bilgileri girme çok kolay, 3.Çok Hızlı, kargolama 4.Paketleme, ambalajlama, ürüne özgü soğuk zincir kırılmadan taşıma konusunda bu konuda daha iyisi olduğunu düşünmüyorum. Nar suyu ve Limon suyu özel buz paketi ve buz kabu içerisinde geldi. 5. ürünler lezzetli ve iyi seçilmiş ürünler afiyetle yiyoruz. Teşekkürler portakalbahçem

Erdinç U.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Kendi bahçenizden, dalından toplar gibi!

Mutfağa girdiğinizde dalından yeni toplanmış narenciyenin kokusunu burnunuza çekin. Pencerenizi açtığınızda uçsuz bucaksız narenciye bahçelerine açılın.