Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Portakalbahcem’den yapacağınız alışverişlerde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz kargolarımız ile tarafınıza ulaştırılır. Sipariş onay tarihinden itibaren 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir.Kargoya verildikten sonra genel olarak 3 iş günü içerisinde teslimatlar sağlanmaktadır. Siparişleriniz size Portakalbahcem Sözü ile gönderilir.

Portakalbahcem Sözü nedir?
 
Siz sipariş verdikten hemen sonra meyvelerimizi bahçemizden topluyor ve paketleyip gönderiyoruz. Bazen siparişiniz size ulaştığında, kargo ve nakliye sürecinde yaşanan olumsuzluklar ya da hava şartları nedeniyle ezik ya da çürük ürünlerle karşılaşabilirsiniz.

Lütfen bunun için canınızı sıkmayın! Sağlam meyvelerinizi afiyetle tüketin. Hasarlı olanlarla ilgili bize bilgi vermeniz yeterli olacaktır. (Böyle durumlarda gelen paketin bir fotoğrafını bize iletmenizi rica ediyoruz. Bu sayede sorunun ne olduğunu anlayabilir ve kargo şirketine iletebiliriz. Dilerseniz [email protected]’a yazabilir, veya 0532 170 36 72 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.)

Bilgilendirme yaptığınız gün hemen yeni paketiniz yola çıkacaktır.

Biz portakalbahcem.com projesini hayata geçirirken sizleri ve sevdiklerinizi mutlu edebilmenin hayalini kurduk. Canınızın sıkılmasını, keyfinizin kaçmasını hiç ama hiç istemiyoruz. Siz mis gibi, taze, doğal, sağlıklı, dalından yeni toplanmış meyvelerimizi afiyetle yerken, Finike’de bir bahçeniz olduğunu ve ne zaman isterseniz ziyaret edebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz :)
 
Keyifli alışverişler dileriz.