Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Whatsapp Sipariş Hattı Aydınlatma Metni

Finport Tarım ve Gıda Ürünleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olarak; Whatsapp Sipariş Hattı vasıtasıyla bizimle iletişime geçen sizlerin kimlik, iletişim, müşteri işlem ve tarafımıza iletmiş olduğunuz mesaj içeriğindeki diğer tüm kişisel verileri aşağıda belirtilen amaçlarla sınırlı olarak işlemekteyiz;

 

Kişisel Veri İşleme Amacı

Kişisel Veri İşleme Kategorileri

İletişimde bulunulan kişiye doğru hitap edilebilmesi

Kimlik, İletişim, Müşteri İşlem, Mesaj İçeriği

İletişimin teyidi ve sipariş sayısının istatistiksel amaçla tespiti

Kimlik, İletişim

Kurumumuzun bilgi danışma hizmeti temin sürecinin yürütülmesi

Kimlik, İletişim, Müşteri İşlem, Mesaj İçeriği

Doğabilecek uyuşmazlıklarda delil olarak kullanılması

Kimlik, İletişim, Müşteri İşlem, Mesaj İçeriği

Ürünlerimizin satış süreçlerinin yürütülmesi

Kimlik, İletişim, Müşteri İşlem, Mesaj İçeriği

Müşteri talep, öneri ve şikayetlerinin değerlendirilerek müşteri memnuniyetinin sağlanması

Kimlik, İletişim, Müşteri İşlem, Mesaj İçeriği

 

Bu kişisel veriler yurt dışında yerleşik iş ortağımız Whatsapp ve yetkili kamu kurumları hariç olmak üzere üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Bu kişisel veriler, Kişisel Verilerin Korunması Kanununun (“Kanun”) 5. maddesinde belirtilen; “bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması”, “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusunun meşru menfaati için zorunlu olması” hukuki sebebine ve açık rızanıza dayalı olarak ilgili platform yoluyla otomatik olarak işlenmektedir.

Kanun’un ilgili kişinin haklarını düzenleyen 11. maddesi kapsamındaki taleplerinize ilişkin başvurunuzu, https://www.portakalbahcem.com/ web sitemizden inceleyebileceğiniz “İlgili Kişi Başvuru Formu”nu doldurarak; [email protected] KEP adresine, [email protected]  e-mail adresine; sistemimizde kayıtlı e-posta adresinizle veya mobil imzalı yahut e-imzalı olarak ileteceğiniz ileti ile yahut Sahilkent Orta Mh.51 Sk.No:15 Finike/Antalya adresimize yazılı olarak iletebilirsiniz.