Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Seçiminizi yapın
aboneliğinizi başlatın

Aboneliğinizi istediğiniz zaman durdurabilirsiniz ve dilediğiniz zaman tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

Abonelik Paketi Resimleri
  • Fotoğraftaki meyveler mevsime göre farklılık gösterecektir. Görsel temsilidir.

Siparişinizin size gelmesini istediğiniz sıklığı seçin.

Yaklaşık paket içeriği;

Sadece mevsiminde taze meyve, yalnızca şeflerin kullandığı özel lezzetler, sürpriz hediyeler, kurutulmuş meyveler, bol meyveli bol taneli şeker ilavesiz reçeller...

Aboneliğin Avantajları

  • Her hafta yeni ürünler dalında olgunlaşıyor. Hayatın koşturmacası içinde bu özel mahsullerin hasat zamanı da siz onları göremeden geçip gidiyor. Abone olduğunuzda çocukluğumuzdaki özel meyve çeşitlerine de dahil ( kan portakal, şeker portakal ) hiç bir yerde bulamayacağınız çeşit çeşit limon ( ark of taste listesine giren kokulu limon ) taze bergamot, bahçemizde yetişen tropik meyveler dahil bu lezzetlerden mahrum kalmayacaksınız.
  • Farklı lezzetleri keşfedeceksiniz. Kaffir lime tozu ile yapacağınız salata sosunu eklediğiniz bir salatanın ya da havyar limon çeşitleriyle tatlandırılmış bir enginarın tadını size tarif etmemiz mümkün değil. Denemeniz için abonelere özel paketlere mutlaka bu özel lezzetleri ekliyoruz.
  • Yalnızca abonelere özel paketlerin içinde sürprizler ve hediyeler ekliyoruz. Satışa çıkarılmayacak kadar özel meyveler tadımlık miktarlarda sadece abonelerin paketlerine ekleniyor.
  • Mevsimin en lezzetlilerini abonelerimiz her zaman daha avantajlı fiyatlarla alıyor.
  • Abonelerimiz asla kargo ücreti ödemiyorlar.
  • Üretimi kısıtlı olan, her yerde bulunmayan narenciye çeşitlerimizi dalındayken önce abonelerimize rezerve ediyoruz.
  • Herhangi bir isteğiniz olduğunda, paketinizle ilgili olumlu & olumsuz bir durumla karşılaştığınızda size özel müşteri temsilciniz her zaman size destek olacak.
  • Sanki evinizin bahçesindeki meyve ağaçlarından, kendiniz dalından koparıp taze taze yer gibi hissedeceksiniz. Bu duyguyu tarif etmemiz mümkün değil.

Özel abonelik programımızı sizin yorumlarınızla en iyi haline getireceğiz. Bu yolculukta bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz.

ÖZEL ABONELİK PROGRAMIMIZIN DETAYLARINI
METE’DEN DİNLEYİN.

Nasıl Abone Olurum?

Gerçekten çok kolay.

Siz sadece meyvelerinizin ne sıklıkta geleceğini seçin, gerisini bize bırakın.

#1

Siparişinizin size gelmesini istediğiniz sıklığı seçin.

#2

Henüz üye değilseniz, bilgilerinizi girin

#3

Ödemenizi yapın ve aboneliğinizi tamamlayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır. Biz sizin için seçeceğiz ve bu deneyimi çok seveceğinize eminiz. Eğer sevmezseniz hiçbir taahhüt olmadan aboneliğinizi kolayca iptal edebilirsiniz.
Neden seçemediğinizi de kısaca açıklayalım.
Hangi hafta dalında hangi mahsül olgunlaşacak ya da bir sonraki hafta olacak mı bunu planlamak oldukça zor. Hava koşulları da oldukça önemli. Bu nedenle o hafta ya da o ay dalında olan tüm mahsuller ve özel ürünlerimizden oluşan paketinizi biz hazırlıyoruz.
Elbette daha çok tüketilen meyveleri abone paketlerine biraz daha fazla miktarda ekleyerek en ideal paketleri oluşturuyoruz. Sizden gelen öneri ve yorumlarla da paket içeriklerini güncelleyeceğiz. Birlikte en iyi haline getireceğiz.

Normal tek başına bir ürünü sipariş verdiğiniz gibi aboneliğiniz başladığı anda hemen siparişinizi hazırlıyoruz ve 3 iş günü içinde kargoya veriyoruz. Tekrar eden siparişlerde hangi sıklığı seçtiyseniz, eğer 7 günde bir sıklığını seçtiyseniz 7 günde bir, 15 günde birse 15 günde bir, ayda bir sıklığını seçtiyseniz ayda bir gönderiyoruz.

Evet, tabiiki. Web sitemize giriş yaparak veya telefonla bizi arayarak kolayca aboneliğinizi dondurabilir veya iptal edebilirsiniz.

Abonelik panelinizden kolayca değişiklik yapabilir ya da WhatsApp destek hattımızdan bize ulaşarak değişiklik konusunda destek alabilirsiniz.

Tabii ki kolaylıkla… Üye girişi yaparak mevcut adresinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

Portakalbahcem sözü sizi koşulsuz memnun etmek ve dalından meyve yemenin mutluluğunu yaşamanız için verdiğimiz bir sözdür. Bazen siparişiniz size ulaştığında, kargo ve nakliye sürecinde yaşanan olumsuzluklar ya da hava şartları nedeniyle ezik ya da zarar görmüş meyvelerle karşılaşırsanız hiç üzülmeyin. Zarar gören meyvelerin bize sadece fotoğrafını iletmeniz yeterli. Bilgilendirme yaptığınız gün koşulsuz yenisini gönderiyoruz.

Siparişinizin size gelmesini istediğiniz sıklığı seçin.