Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Finike’den Merhaba

Siparişiniz için çok teşekkür ederiz. Bu meyveleri siz sipariş verdikten hemen sonra bahçemizden topladık ve paketleyip gönderdik. Bazen siparişiniz size ulaştığında, kargo ve nakliye sürecinde yaşanan olumsuzluklar ya da hava şartları nedeniyle ezik ya da çürük ürünlerle karşılaşabilirsiniz.

Lütfen bunun için canınızı sıkmayın! Sağlam meyvelerinizi afiyetle tüketin. Hasarlı olanlarla ilgili bize bilgi vermeniz yeterli olacaktır. (Böyle durumlarda gelen paketin bir fotoğrafını bize iletmenizi rica ediyoruz. Bu sayede sorunun ne olduğunu anlayabilir ve kargo şirketine iletebiliriz. Dilerseniz [email protected]’a yazabilir, veya 0532 170 36 72 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.)

Bilgilendirme yaptığınız gün hemen yeni paketiniz yola çıkacaktır.

Biz portakalbahcem.com projesini hayata geçirirken sizleri ve sevdiklerinizi mutlu edebilmenin hayalini kurduk. Canınızın sıkılmasını, keyfinizin kaçmasını hiç ama hiç istemiyoruz. Siz mis gibi, taze, doğal, sağlıklı, dalından yeni toplanmış meyvelerimizi afiyetle yerken, Finike’de bir bahçeniz olduğunu ve ne zaman isterseniz ziyaret edebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz :)

Teşekkürler sevgiler…