Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Grande Limon

Grande Limon kalın kabuklu ve aromatik olduğu için özellikle reçel ve marmelat yapımına uygundur. Tatlılara, kokteyllere ve meyve sularına da çok yakışan bir lezzettir.  ***Sınırlı Miktarda***

Grande Limon

Stokta Var

Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Dalından Tazecik Grande Limon 

Finike’deki bahçelerimizde yetiştirdiğimiz yeni bir lezzet daha Grande Limon! 
Grande Limon; Güney Amerika’da sıklıkla yetiştirilen, İtalya’da ise Capri adasında yetişen Capri limon çeşitlerinden biridir. İtalya’nın meşhur likörü olan limonçello yapımında kullanılır. Grande Limonu Finike’deki bahçelerimizde iyi tarım uygulamaları ve biyolojik mücadele ile sizler için yetiştiriyoruz. Su oranı yüksek olmayan Grande Limonumuzun kendine has bir aroması vardır, yoğun ekşi değildir ve diğer limon çeşitlerine göre daha çekirdeklidir. Jumbo limon olarak da bilinir. Kalın kabuklu ve aromatik olduğu için özellikle reçel ve marmelat yapımına uygundur. Tatlılara, kokteyllere ve meyve sularına da çok yakışan bir lezzettir. 

Deneyip, tariflerinizi bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Şimdi Finike’den dalından tazecik Grande Limon siparişi verin. Afiyet olsun. 

Paket İçeriği: 2-2,5 Kg ağırlığındadır.

 

Grande limon sipariş verdim böyle bir limon ilk defa görüyorum denedim ve çok beğendim. Narenciye ürünleri, tropik ürünler eski narenciyeler gibi tadı. Sulu sulu ve mis gibi kokuyor. Paketleme ne kadar güzel. Karton Kutular öyle sağlam ki, atmadım. Çokkkkkkk Teşekkürler portakal bahçem. İyi seneler.

Lütfiye N.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Grande limonu aldım limoncello yapmak için. Orjinali tarımsal alkol ile ama alamadığımız için vodka ile deniyorum.. gerçeğine yakın olur umarım (belki meyer ile daha iyi olur, onunla da deneyeceğim )

Esra

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.