Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Grande Limon

Grande Limon kalın kabuklu ve aromatik olduğu için özellikle reçel ve marmelat yapımına uygundur. Tatlılara, kokteyllere ve meyve sularına da çok yakışan bir lezzettir.  ***Sınırlı Miktarda***

Grande Limon

Paket İçeriği: Grande Limon

Stokta Var
199,50 TL

Lütfen Bekleyiniz

Stok yok
sadece dalındaysa
Portakalbahcem'de var
Coğrafi işaretli,
kendi bahçelerimizden
kontrollü tarım
Kargoda bozulur kırılır diye endişe etmeyin siparişiniz
garantimiz altında

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Dalından Tazecik Grande Limon 

Finike’deki bahçelerimizde yetiştirdiğimiz yeni bir lezzet daha Grande Limon! 
Grande Limon; Güney Amerika’da sıklıkla yetiştirilen, İtalya’da ise Capri adasında yetişen Capri limon çeşitlerinden biridir. İtalya’nın meşhur likörü olan limonçello yapımında kullanılır. Grande Limonu Finike’deki bahçelerimizde iyi tarım uygulamaları ve biyolojik mücadele ile sizler için yetiştiriyoruz. Su oranı yüksek olmayan Grande Limonumuzun kendine has bir aroması vardır, yoğun ekşi değildir ve diğer limon çeşitlerine göre daha çekirdeklidir. Jumbo limon olarak da bilinir. Kalın kabuklu ve aromatik olduğu için özellikle reçel ve marmelat yapımına uygundur. Tatlılara, kokteyllere ve meyve sularına da çok yakışan bir lezzettir. 

Deneyip, tariflerinizi bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Şimdi Finike’den dalından tazecik Grande Limon siparişi verin. Afiyet olsun. 

Paket İçeriği: 2-2,5 Kg ağırlığındadır.

 

Grande limon sipariş verdim böyle bir limon ilk defa görüyorum denedim ve çok beğendim. Narenciye ürünleri, tropik ürünler eski narenciyeler gibi tadı. Sulu sulu ve mis gibi kokuyor. Paketleme ne kadar güzel. Karton Kutular öyle sağlam ki, atmadım. Çokkkkkkk Teşekkürler portakal bahçem. İyi seneler.

Lütfiye N.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Grande limonu aldım limoncello yapmak için. Orjinali tarımsal alkol ile ama alamadığımız için vodka ile deniyorum.. gerçeğine yakın olur umarım (belki meyer ile daha iyi olur, onunla da deneyeceğim )

Esra

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Ürünlerim
Nasıl Gönderiliyor ?

2013’den beri biz bu alanda çok deneyim kazandık. Taze meyveyi kargo ile gönderme konusunda biz artık ustayız. Ne kavanozlarımız kırılıyor, ne meyvemiz çürüyor, paketiniz sapasağlam geliyor. Hiç merak etmeyin portakalbahcem sözümüzün arkasındayız. Olur da yinede mutsuz olduğunuz bir şey ile karşılaşırsanız aynısını ücretsiz gönderiyoruz.

Kargo da bozulur, kırılır diye endişe etmeyin.

Siparişiniz garantimiz altında!
Portakalbahcem sözü memnuniyetiniz, garantimiz.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Kendi bahçenizden, dalından toplar gibi!

Mutfağa girdiğinizde dalından yeni toplanmış narenciyenin kokusunu burnunuza çekin. Pencerenizi açtığınızda uçsuz bucaksız narenciye bahçelerine açılın.