Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

En Lezzetli Yılbaşı Hediyesi PortakalBahcem.com'da!

Kışın başlangıcı, yılın ise son ayı aralığa girmemizle birlikte telaşlı bir yeni yılheyecanı daha başlamış oldu. Yeni kararlar, yeni umutlar, yepyeni dilekler derken, yeni yıl pozitif duygularla eskisine veda etmeye hazırlanıyor. Yılbaşı denildiğinde ilk akla gelen şeylerin başında yılbaşı hediyesi, yılbaşı ağacı, rengarenk süsler ve çocukların rüyalarını süsleyen hediyeler gelir. Sokakların süslenmesiyle aralığın ilk haftası başlayan yeni yıl heyecanı, insanda tarifsiz bir mutluluk ve coşkuya dönüşüyor. Yılın beklenen en özel günlerinden olan yılbaşını heyecanlı yapan şey ise şüphesiz hediyeleşmektir. Çocuklardan başlayıp genç, yaşlı herkes için planların konuşulduğu hediye ve dileklerin listelendiği döneme dönüşen bu ayın en zevkli tarafı alınan hediyeler ve yılbaşı hediye çekilişleri oluyor. Bazıları için kitap, dvd, parfüm güzel bir hediye seçeneği iken kimileri için en güzel yılbaşı hediyesini almak ve/veya vermek üzerinde düşünülmesi gereken önemli bir seçime dönüşüyor. Çoğu insanı büyük bir arayışa sokan farklı yılbaşı hediyesi alternatifleri için portakalbahcem.com olarak size lezzetli mi lezzetli hediye paketleri oluşturduk.

Yılbaşı Hediye Kutusu

Yılbaşı gecesi rengarenk süslerle kurulmuş yeni yıl ağacının altına sıralanan yılbaşı hediye kutuları insanı en çok mutlu eden görüntülerden biridir. Aile ve dostlarımızla bir arada olduğumuz bir gece, özenle hazırlanmış yılbaşı hediye kutuları, ışıklı ve süslü bir ağaç ve de lezzetli yemeklerden oluşan masa paha biçilemez bir keyfin tarifidir. Özellikle çocukların dünyasında yer eden Noel baba figürü ve hediye beklentisi o geceyi heyecanlandıran olayların başında gelir. Noel babanın çuvalı ve içinden çıkması beklenen hediye kutuları çocuklar için eğlenceli bir oyuna dönüşür. Oynanan oyunlar, yenilen yemekler, tutulan dilekler ve umut dolu beklentiler ile geri saymaya başlanıldığı o an ve yaşanan coşku hediyeleşme aktivitesiyle daha da artarak keyifli birer anı oluyor.

Özel Yılbaşı Hediyesi

Eski yılı uğurladığımız yenisine merhaba dediğimiz bu günlerde yılbaşı alışverişi ve hazırlıkları çoğumuz için en önemli gündem maddelerinden biri. ‘’Yılbaşı alışverişine nerden başlamalı?’' ve ‘’hangi hediyeyi kime almalıyım?’’ çoğumuzun kafa yorduğu sorulardan sadece birkaçı. Özellikle kime hangi hediye alınmalı konusunda hediye alacağımız kişi kadınsa olay daha önemli hale geliyor. Kadına yılbaşı hediyesi almak demek anneanne, babaanne, kız çocuğu, kız kardeş, teyze, hala, eş ve anneye yılbaşı hediyesi almaya kadar uzanan geniş bir liste düşünmek demektir.

İnsanı hatırlamanın ona değer verdiğimizi göstermenin yollarından biri de zevk ve beğenisini dikkate alarak hazırladığımız veya aldığımız hediyeler oluyor. Üzerinde düşünülmüş ve özenle hazırlanmış yılbaşı hediyesi, rastgele alınmış hediyeden daha değerli hissettirir. Duygulara tercüman olan hediye ve hediyeyi sunuş şeklimiz, söz konusu sevgilimiz olunca daha özel bir şekle bürünüyor. Sevgiliye yılbaşı hediyesi düşünmek, zor olduğu kadar keyiflidir. Kimi zaman hiç beklemediği sürpriz bir hediye veya ihtiyacı olan bir armağan ile kimi zamanda zevk ve ilgi alanı doğrultusunda hazırlanmış seçenekli hediyelerle şaşırtabilirsiniz. Sağlıklı ve lezzetli ürünlerin bir arada olduğu yılbaşı hediye kutusu ile de tadı damağında bir armağanla şımartabilirsiniz. portakalbahcem.com' da damak tadınıza göre hazırlanmış çeşit çeşit hediye kutuları, meyve sepetleri sevdiklerinizle paylaşmak için sizi bekliyor.

Yılbaşı Hediye Önerileri

Yılbaşı için hediye önerileri olarak kısa bir araştırma yaptığımızda farklı fiyat seçeneklerine sahip geniş yelpazede hediye alternatifi bulmak mümkün. portakalbahcem.com Finike’de bulunan bahçesinden alınan mahsulleri sevdikleriniz için toplayıp sağlıklı ve lezzetli hediye paketlerine dönüştürüyor. Taze meyvenin yanı sıra her daim yanı başınızda dalından koparabilmeniz için kumkuat (Kamkat) ve limon fidanını adresinize kadar ulaştırıyor.

Sevgiliniz için en anlamlı ve kalıcı hediyelerden biri olan limon fidanı ve kumkuat fidanı yeni yıl dileklerinizi sembolize etmek için harika bir alternatif olabilir. Hem sevginizin kalıcılığına ithafken hem de doğaya bir armağan bırakabilmenin mutluluğunu bir arada yaşayabilirsiniz. Bereketin sembolü olan nar ise taze Hicaz narı, nar suyu ve kurutulmuş nar taneleri ile yeni yılın olmazsa olmaz diğer ev hediyesi seçeneklerimizdendir.

Yılbaşı için Sağlıklı ve Lezzetli Hediye Paketlerimiz

Yeni yılda sevdiklerinize armağan etmeniz için nasıl paketler hazırlayalım diye uzun uzun düşündük. ‘’Dalından tazecik meyve’’ olan mottomuzla birlikte hem sağlıklı hem lezzetli hem de bütçe dostu neler hazırlayabiliriz diye araştırırken aşağıda sıraladığımız hediye meyve paketleri ortaya çıktı. Her damak tadına uygun farklı içeriklerden meydana gelen meyve sepetleri veya yılbaşı paketlerinin lezzetli içeriği Finike Bahçemiz’den! Mis kokulu ve sulu Finike portakalı, bahçemizde yetişen Hicaz nar, mandalina, limon, beyaz greyfurt, kırmızı greyfurt, kumkuat / kamkat paketlerimizin içerisinde bulunan taze meyvelerimizden birkaçını oluşturuyor. Finike’nin narenciye bahçesinde yetişen ve özenle kurutulan portakallarıyla yapılan portakallı çubuk çikolata favori hediye seçeneklerimizden. Portakallı draje, portakallı lokum, çikolata kaplı lokum ise meyve sepetlerimizi tatlandıran diğer özel tatlarımızdan. Bahçelerimizde yetiştirdiğimiz mis kokulu narlardan geleneksel yöntemlerle pişirilen ev yapımı nar reçelimiz içinizi ısıtan harika bir hediye alternatifi olabilir. Kurutulmuş nar taneleri ve taze narlardan sıkılmış nar suyu paketlerimizde bulunan sağlıklı ürünlerimizdendir. Doğal ve sağlıklı ürünlerden oluşan meyve sepetlerimizin içinde bulunanları miktarlarıyla aşağıda inceleyebilirsiniz. Hediye meyve sepetlerimizin fiyat ve teslimat bilgilerini yılbaşı hediyesi sayfamızda bulabilirsiniz.