Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Santa Maria Armut 1 Kg

Santa Maria Armutlar genellikle sert olarak tüketilir. Fakat tüm armut türlerinin birbirinden farklı aroma ve lezzetleri vardır. Bu lezzetlerin daha çok açığa çıkması için bir süre bekletip, yumuşak ve tereyağımsı bir yapıya ulaşınca tüketmenizi öneririz.

Santa Maria Armut 1 Kg

Stokta Var
Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Bölgemizin Yaylası Korkuteli'nden Tazecik Santa Maria Armut!

Santa Maria Armut İtalya kökenli, orta irilikte, orta sulu ve boyun kısmı uzuncadır. Ağustos ayında hasat edilmeye başlanır ve kış aylarına kadar saklanabilir. Genellikle sert olarak tüketilir. Fakat tüm armut türlerinin birbirinden farklı aroma ve lezzetleri vardır. Bu lezzetlerin daha çok açığa çıkması için bir süre bekletip, yumuşak ve tereyağımsı bir yapıya ulaşınca tüketmenizi öneririz. Santa Maria Armutlarımız, Korkuteli'nin güzel güneşiyle birlikte kızarır, tatlımsı bir aroması vardır. Bayılarak tüketeceğinize eminiz. Korkuteli ilçesinin yaylalarında kontrollü tarım ile ürettiğimiz Santa Maria Armutlarımızı dalından toplandığı gibi, hiçbir ek uygulama yapmadan en doğal haliyle paketleyip gönderiyoruz.

Korkuteli'nden size bu lezzeti ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz. Şimdiden afiyet olsun. Deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Paket İçeriği: 1 Kg Santa Maria Armudu

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.