Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Çarkıfelek 1 Kg

Çarkıfelek meyvesi dünyada “Passion Fruit” olarak bilinen egzotik bir meyvedir. Önemli özelliklerinden biri rahatlatıcı, sakinleştirici etkisi olmasıdır. Kış-ilkbahar döneminde ekşi-mayhoş; yaz-sonbahar döneminde ise tatlı- mayhoş bir lezzete sahiptir.

Çarkıfelek 1 Kg

Stokta Var


Lütfen Bekleyiniz

  • Stok Yok sadece Dalındaysa Portakal Bahçemde var
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Coğrafi İşaretli Kendi Bahçelerimizde Kontrollü Tarım
  • Kargoda Bozulur Kırılır Diye Endişe Etmeyin Siparişiniz Garantimiz Altında

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Finike'den Dalından Tazecik Çarkıfelek Meyvesi

Finike bölgesinin ikliminin uygun olması sayesinde ( nem oranının yüksek olması, havanın sıcaklığı ve alüvyon toprak yapısına sahip olması ) çarkıfelek meyvemizi bir süredir bölgemizde yetiştirebiliyoruz.

Tüm mahsullerimiz gibi iyi tarım ürünü, biyolojik mücadeleyle üretilen dalından tazecik çarkıfelek meyvelerimizi şimdi sipariş verebilirsiniz. 

Farklı lezzeti ( mayhoş ) ve faydalarıyla bu sağlık deposu meyveyi bir de Finike'den,  bahçelerimizden deneyin. Biz lezzetini çok beğendik ve sizin de beğeneceğinize eminiz. 

Çarkıfelek meyvesi dünyada “Passion Fruit” olarak bilinen egzotik bir meyvedir. Haziran ayı sonunda olgunlaşır ve Eylül ayı sonuna kadar hasat edilir. Önemli özelliklerinden biri rahatlatıcı, sakinleştirici etkisi olmasıdır. Çekirdekli bir yapıya sahiptir. Kış-ilkbahar döneminde ekşi-mayhoş; yaz-sonbahar döneminde ise tatlı- mayhoş bir lezzete sahiptir.

Tazecik çarkıfelek meyvesini  kaşıkla yiyebilir ya da keklerde, pastalarda, limonata ve portakal suyunda da kullanabilirsiniz.

 

Şimdiden afiyet olsun…

Not: Çarkıfelek meyvemiz dalında olgunlaştıkça toplanıyor, bu yüzden birkaç gün arayla bu sayfayı ziyaret edebilir ve yeniden satışa açıldığında alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz sitemize üye olup Hasat Başladığında Beni Bilgilendir butonuna tıklayabilirsiniz,  meyvelerimiz olgunlaştığında size mail ile bilgi verebiliriz.

Paket İçeriği: 1 Kg Çarkıfelek Ortalama 24-28 Adet 

Henüz Yorum Bulunmuyor

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Kendi bahçenizden, dalından toplar gibi!

Mutfağa girdiğinizde dalından yeni toplanmış narenciyenin kokusunu burnunuza çekin. Pencerenizi açtığınızda uçsuz bucaksız narenciye bahçelerine açılın.