Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Çarkıfelek 500 Gr

Çarkıfelek meyvesi dünyada “Passion Fruit” olarak bilinen egzotik bir meyvedir. Önemli özelliklerinden biri rahatlatıcı, sakinleştirici etkisi olmasıdır. Kış-ilkbahar döneminde ekşi-mayhoş; yaz-sonbahar döneminde ise tatlı- mayhoş bir lezzete sahiptir. ***Sınırlı Miktarda***

Çarkıfelek 500 Gr

Stokta Yok


Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Finike'den Dalından Tazecik Çarkıfelek Meyvesi

Finike bölgesinin ikliminin uygun olması sayesinde ( nem oranının yüksek olması, havanın sıcaklığı ve alüvyon toprak yapısına sahip olması ) çarkıfelek meyvemizi bir süredir bölgemizde yetiştirebiliyoruz.

Tüm mahsullerimiz gibi iyi tarım ürünü, biyolojik mücadeleyle üretilen dalından tazecik çarkıfelek meyvelerimizi şimdi sipariş verebilirsiniz. 

Farklı lezzeti ( mayhoş ) ve faydalarıyla bu sağlık deposu meyveyi bir de Finike'den,  bahçelerimizden deneyin. Biz lezzetini çok beğendik ve sizin de beğeneceğinize eminiz. 

Çarkıfelek meyvesi dünyada “Passion Fruit” olarak bilinen egzotik bir meyvedir. Haziran ayı sonunda olgunlaşır ve Eylül ayı sonuna kadar hasat edilir. Önemli özelliklerinden biri rahatlatıcı, sakinleştirici etkisi olmasıdır. Çekirdekli bir yapıya sahiptir. Kış-ilkbahar döneminde ekşi-mayhoş; yaz-sonbahar döneminde ise tatlı- mayhoş bir lezzete sahiptir.

Tazecik çarkıfelek meyvesini  kaşıkla yiyebilir ya da keklerde, pastalarda, limonata ve portakal suyunda da kullanabilirsiniz.

 

Şimdiden afiyet olsun…

Not: Çarkıfelek meyvemiz dalında olgunlaştıkça toplanıyor, bu yüzden birkaç gün arayla bu sayfayı ziyaret edebilir ve yeniden satışa açıldığında alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz sitemize üye olup Hasat Başladığında Beni Bilgilendir butonuna tıklayabilirsiniz,  meyvelerimiz olgunlaştığında size mail ile bilgi verebiliriz.

Paket İçeriği: 500 Gr Çarkıfelek Ortalama 12-14 Adet

 

Ezik çıkarsa veya meyvede sorun olursa hemen çözüm sunuyorlar, çok pratikler. Çarkıfelek efsaneymiş. Beni bu meyveyle tanıştırdığınız için teşekkür ederim.

Fatma A.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.