Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Çarkıfelek 500 Gr

Çarkıfelek meyvesi dünyada “Passion Fruit” olarak bilinen egzotik bir meyvedir. Önemli özelliklerinden biri rahatlatıcı, sakinleştirici etkisi olmasıdır. Kış-ilkbahar döneminde ekşi-mayhoş; yaz-sonbahar döneminde ise tatlı- mayhoş bir lezzete sahiptir. ***Sınırlı Miktarda***

Çarkıfelek 500 Gr

Stokta Yok


Lütfen Bekleyiniz

Stok yok
sadece dalındaysa
Portakalbahcem'de var
Coğrafi işaretli,
kendi bahçelerimizden
kontrollü tarım
Kargoda bozulur kırılır diye endişe etmeyin siparişiniz
garantimiz altında

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Finike'den Dalından Tazecik Çarkıfelek Meyvesi

Finike bölgesinin ikliminin uygun olması sayesinde ( nem oranının yüksek olması, havanın sıcaklığı ve alüvyon toprak yapısına sahip olması ) çarkıfelek meyvemizi bir süredir bölgemizde yetiştirebiliyoruz.

Tüm mahsullerimiz gibi iyi tarım ürünü, biyolojik mücadeleyle üretilen dalından tazecik çarkıfelek meyvelerimizi şimdi sipariş verebilirsiniz. 

Farklı lezzeti ( mayhoş ) ve faydalarıyla bu sağlık deposu meyveyi bir de Finike'den,  bahçelerimizden deneyin. Biz lezzetini çok beğendik ve sizin de beğeneceğinize eminiz. 

Çarkıfelek meyvesi dünyada “Passion Fruit” olarak bilinen egzotik bir meyvedir. Haziran ayı sonunda olgunlaşır ve Eylül ayı sonuna kadar hasat edilir. Önemli özelliklerinden biri rahatlatıcı, sakinleştirici etkisi olmasıdır. Çekirdekli bir yapıya sahiptir. Kış-ilkbahar döneminde ekşi-mayhoş; yaz-sonbahar döneminde ise tatlı- mayhoş bir lezzete sahiptir.

Tazecik çarkıfelek meyvesini  kaşıkla yiyebilir ya da keklerde, pastalarda, limonata ve portakal suyunda da kullanabilirsiniz.

 

Şimdiden afiyet olsun…

Not: Çarkıfelek meyvemiz dalında olgunlaştıkça toplanıyor, bu yüzden birkaç gün arayla bu sayfayı ziyaret edebilir ve yeniden satışa açıldığında alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz sitemize üye olup Hasat Başladığında Beni Bilgilendir butonuna tıklayabilirsiniz,  meyvelerimiz olgunlaştığında size mail ile bilgi verebiliriz.

Paket İçeriği: 500 Gr Çarkıfelek Ortalama 10-12 Adet

 

Ezik çıkarsa veya meyvede sorun olursa hemen çözüm sunuyorlar, çok pratikler. Çarkıfelek efsaneymiş. Beni bu meyveyle tanıştırdığınız için teşekkür ederim.

Fatma A.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Ürünlerim
Nasıl Gönderiliyor ?

2013’den beri biz bu alanda çok deneyim kazandık. Taze meyveyi kargo ile gönderme konusunda biz artık ustayız. Ne kavanozlarımız kırılıyor, ne meyvemiz çürüyor, paketiniz sapasağlam geliyor. Hiç merak etmeyin portakalbahcem sözümüzün arkasındayız. Olur da yinede mutsuz olduğunuz bir şey ile karşılaşırsanız aynısını ücretsiz gönderiyoruz.

Kargo da bozulur, kırılır diye endişe etmeyin.

Siparişiniz garantimiz altında!
Portakalbahcem sözü memnuniyetiniz, garantimiz.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Kendi bahçenizden, dalından toplar gibi!

Mutfağa girdiğinizde dalından yeni toplanmış narenciyenin kokusunu burnunuza çekin. Pencerenizi açtığınızda uçsuz bucaksız narenciye bahçelerine açılın.