Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

SAĞLIKLI ve İYİ YAŞAM

Zengin besin değerleri

Yaşam tarzınız ile ilgili olarak bugün yapacağınız seçimler, hayatınızın tamamını etkileyecektir. İşte bu nedenle de, çocukluktan yetişkinliğe kadar olan süreç dahilinde, iyi beslenme alışkanlıkları geliştirmenin (her gün turunç yemek gibi) nasıl göründüğünüz ve nasıl hissettiğiniz gibi konularda olumlu bir etkisi olabilmektedir. Günde sadece bir adet portakal tüketmekle, güçlü bir bağışıklık sistemi geliştirmeye yardımcı olmak için ihtiyacınız olan C vitaminini almış olursunuz.

Turunçgil meyvelerinin C vitamini deposu olmasının yanı sıra B vitamini, potasyum, kalsiyum; magnezyum gibi zengin besin elementlerini de içermesi ve yapılan uluslararası bilimsel araştırmalar sonucunda turunçgil meyvelerinin düzenli tüketiminin sadece soğuk algınlığının tedavisinde değil; kanser, kalp ve damar hastalıkları ve diğer kronik hastalıkların da riskini azalttığı konusunda bilim adamları hem fikir olmuşlardır.

Soğuk algınlığı ve grip

Soğuk algınlıgına karşı doğal bir yardımcıdır. Soğuk algınlığı ve gribi turunçgil yiyerek önleyebilirsiniz! C vitamini açısından zengin turunçgiller bağışıklık sistemini en üst seviyede tutarak grip ve soğuk algınlığına karşı mücadelede size yardımcı olur!