Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Finike Marmelatları

Marmelatlarımızı katkı maddesi kullanmadan, şeker ilavesiz ve bol meyveli olarak hazırlıyoruz.Sadece meyve, meyvenin kendi suyu ve elma konsantresi ile kaynatıyoruz. Sonrasında bu muhteşem aroma ile lezzetli reçeller oluyor. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz. 

Finike Marmelatları

Stokta Var

Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Finike Marmelatları Paketi

Finike’deki bahçelerimizde yetiştirdiğimiz meyvelerimizden ev usulü olarak hazırladığımız 3 çeşit marmelatımız mevcut. Marmelatlarımızı katkı maddesi kullanmadan, şeker ilavesiz ve bol meyveli olarak hazırlıyoruz.Sadece meyve, meyvenin kendi suyu ve elma konsantresi ile kaynatıyoruz. Sonrasında bu muhteşem aroma ile lezzetli reçeller oluyor. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz. 

Marmelatlarımızı oda sıcaklığında ya da buzdolabında, kuru ortamda, güneş görmeyen yerde muhafaza edebilirsiniz. Kavanozu açtıktan sonra 1 ay içerisinde tüketmenizi ve mutlaka buzdolabında saklamanızı tavsiye ederiz. Çünkü marmelatlarımızda  hiçbir koruyucu ve katkı maddesi yoktur. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz. 

 

Paket İçeriği: Şeker İlavesiz Erik Marmelatı 290 Gr, Şeker İlavesiz Armut Marmelatı 290 Gr, Şeker İlavesiz Çarkıfelek Marmelatı 290 Gr

Henüz Yorum Bulunmuyor

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.