Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Şeker İlavesiz Kumkuat Reçeli 290 Gr

Akdeniz’in havası, suyu ve Finike’nin mis kokulu bahçelerinin, dalından tazecik kumkuatlarından, geleneksel usullerle hazırladığımız kumkuat reçeli

Şeker İlavesiz Kumkuat Reçeli 290 Gr

Stokta Var
99,50 TL

Lütfen Bekleyiniz

  • Stok Yok sadece Dalındaysa Portakal Bahçemde var
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Coğrafi İşaretli Kendi Bahçelerimizde Kontrollü Tarım
  • Kargoda Bozulur Kırılır Diye Endişe Etmeyin Siparişiniz Garantimiz Altında

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Şeker İlavesiz Ev Yapımı Kumkuat Reçeli

Finike’deki bahçelerimizde yetiştirdiğimiz meyvelerimizden şeker ilave etmeden ev usulü olarak hazırladığımız 7 çeşit reçelimiz mevcut. Reçellerimizi katkı maddesi kullanmadan, şeker ilavesiz ve bol meyveli olarak hazırlıyoruz. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz.

Finike’deki bahçelerimizde yetiştirdiğimiz çıtır çıtır, tazecik, kabuğu ile yenilebilen tek narenciye kumkuatlardan yaptığımız Kumkuat reçelidir. Kumkuatlarımızın içi sulu ekşi, kabuğu tatlı, reçelle birleştiği zamanda mayhoş, benzersiz bir tat oluyor. Dolayısıyla çok fazla talep gören reçellerimiz arasında yer alıyor.

Bütün kumkuatı olduğu gibi kesmeden tencerenin içine atıyoruz. Kumkuat iç ve dış aromasını verebilmesi için birkaç yerinden deliyoruz. Sadece meyve, meyvenin kendi suyu ve elma konsantresi ile kaynatıyoruz. Sonrasında bu muhteşem aroma ile lezzetli reçeller oluyor.

Reçeli yerken meyveleri de bütün bütün yiyebilirsiniz. 

Reçellerimizi oda sıcaklığında ya da buzdolabında, kuru ortamda, güneş görmeyen yerde muhafaza edebilirsiniz. Kavanozu açtıktan sonra 1 ay içerisinde tüketmenizi ve mutlaka buzdolabında saklamanızı tavsiye ederiz. Çünkü reçellerimizde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi yoktur. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz. 

Doğal, sağlıklı ve ev yapımı reçellerimizin tadına doyamayacaksınız.

Paket İçeriği: Şeker İlavesiz Kumkuat Reçeli 290 Gr (+/- % 5)

 

 

Henüz Yorum Bulunmuyor

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Kendi bahçenizden, dalından toplar gibi!

Mutfağa girdiğinizde dalından yeni toplanmış narenciyenin kokusunu burnunuza çekin. Pencerenizi açtığınızda uçsuz bucaksız narenciye bahçelerine açılın.