Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Verde Havyar Limon 500 Gr

Verde havyar limon (Verde finger lime) bahçelerimizde yetiştirdiğimiz özel narenciyelerimizdendir. Meyve tıpkı bir tüpe benzer ve işaret parmağı büyüklüğündedir.

Verde Havyar Limon 500 Gr

Stokta Yok
Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Finike'deki Bahçelerimizden Dalından Tazecik Verde Havyar Limon(Verde Finger Lime)...

 

Verde havyar limon (Verde finger lime) bahçelerimizde yetiştirdiğimiz özel narenciyelerimizdendir. Meyve tıpkı bir tüpe benzer ve işaret parmağı büyüklüğündedir. İsmi bu yüzden Finger Lime olarak bilinir. Yoğun bir kokuya ve buruk bir lezzete sahiptir. Koku ve tat olarak lime meyvesine yakındır ve öne çıkan limon otu notası ile oldukça aromatik bir narenciye çeşididir. Havyar limonun içerisinde havyar görünümlü posa kesecikleri vardır. Ortadan ikiye bölünüp, hafifçe sıkıldığında tanecikleri dışarı çıkar. Bu tanecikler yoğun bir asiditeye sahiptir ve ağızda havyar gibi patlar. Havyar limon mutfakta kullanım alanı oldukça geniş olan bir meyvedir. Eklendiği yemek ve içeceklere narenciye aroması verir, asiditeyi arttırır. Sos ve marinat yapımında çok tercih edilir. Deniz mahsulleri ile iyi bir uyum sağlar. Kokteyl ve likörlere de eklenir. Kabuğu da tatlılarda, pasta ve kurabiyelerde kullanılır.

Deneyip yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı çok isteriz. Afiyet olsun.

 

Paket İçeriği: 500 Gr Verde Havyar Limon (Ortalama 20-23 Adet)

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.