Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Rose Havyar Limon 500 Gr

Rose havyar limon (Rose Finger lime) bahçelerimizde yetiştirdiğimiz ve bu yıl az miktarda hasat edilen yeni lezzetlerimizdendir. Bordo-kestane renginde bir kabuğu vardır. İçerisindeki havyar kesecikleri açık pembe-şampanya arası bir renktedir. **SINIRLI MİKTARDA**

Rose Havyar Limon 500 Gr

Stokta Yok

Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Finike'deki Bahçelerimizden Dalından Tazecik Rose Havyar Limon(Rose Finger Lime)...

 

Rose havyar limon (Rose Finger lime) bahçelerimizde yetiştirdiğimiz ve bu yıl az miktarda hasat edilen yeni lezzetlerimizdendir. Bordo-kestane renginde bir kabuğu vardır. İçerisindeki havyar kesecikleri açık pembe-şampanya arası bir renktedir. Ortadan ikiye bölünüp, hafif sıkıldığında tanecikleri dışarı çıkar. Bu tanecikler yoğun bir asiditeye sahiptir ve ağızda havyar gibi patlar. Buruk bir lezzete sahiptir.
Rose havyar limonun mutfakta kullanım alanı oldukça geniştir. Eklendiği yemek ve içeceklere narenciye aroması verir, asiditeyi arttırır. Deniz mahsulleri, kokteyl ve likörlerde oldukça tercih edilir.

Deneyip yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı çok isteriz. Afiyet olsun.

Paket İçeriği: 500 Gr Rose Havyar Limon (Ortalama 20-23 Adet)

Sipariş sonrası hızlı ve eksiksiz teslim edildi. Rose havyar limonu içeceklerde kullanıyorum çok güzel aroma veriyor. Teşekkürler

Sadri K.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.