Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Şeker İlavesiz Mandalina Reçeli 290 Gr

Akdeniz’in havası, suyu ve Finike’nin mis kokulu bahçelerinin, dalından tazecik mandalinalarından, geleneksel usullerle hazırladığımız mandalina reçeli

Şeker İlavesiz Mandalina Reçeli 290 Gr

Paket İçeriği: Şeker İlavesiz Mandalina Reçeli 290 Gr

Stokta Var

Lütfen Bekleyiniz

Stok yok
sadece dalındaysa
Portakalbahcem'de var
Coğrafi işaretli,
kendi bahçelerimizden
kontrollü tarım
Kargoda bozulur kırılır diye endişe etmeyin siparişiniz
garantimiz altında

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Şeker İlavesiz Ev Yapımı Mandalina Reçeli

Finike’deki bahçelerimizde yetiştirdiğimiz meyvelerimizden ev usulü olarak hazırladığımız 7 çeşit reçelimiz mevcut. Reçellerimizi katkı maddesi kullanmadan, şeker ilavesiz ve bol meyveli olarak hazırlıyoruz. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz.

Mandalina reçelimizi mis gibi kokulu, çok yoğun kendisine has aroması olan, tadı şerbet gibi değil ancak tatlı, Türkiye’de üretimi az olan, az çekirdekli, Klemantin mandalina ile yapıyoruz. Bizim ürettiğimiz mandalinalardan, en lezzetli reçeli olan mandalina türü Klemantin mandalinadır.

Reçelimizi hazırlarken bütün mandalinayı kabuğu ile beraber dilimliyoruz ve o şekilde büyük kazanlarda pişiriyoruz. Sadece meyve, meyvenin kendi suyu ve elma konsantresi ile kaynatıyoruz. Sonrasında bu muhteşem aroma ile lezzetli reçeller oluyor. Reçel yerken meyveyi de bütün hali ile yiyorsunuz. Tıpkı çocukluğumuzda kahvaltı sofralarımızdan eksik olmayan annelerimizin tarifleri gibi...

Reçellerimizi oda sıcaklığında ya da buzdolabında, kuru ortamda, güneş görmeyen yerde muhafaza edebilirsiniz. Kavanozu açtıktan sonra 1 ay içerisinde tüketmenizi ve mutlaka buzdolabında saklamanızı tavsiye ederiz. Çünkü reçellerimizde hiçbir katkı maddesi ve koruyucu yoktur. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz.

Doğal, sağlıklı ve ev yapımı reçellerimizin tadına doyamayacaksınız.

Paket İçeriği : Şeker İlavesiz Mandalina Reçeli 290 Gr (+/- % 5)

 

 

Sadece ürünlerinin lezzeti, tazeliği ve gercekten bahçeden evime geldiğini hissettiğim tüm özelliklerinin yanında, kolileme, kargo organizasyonu ve tüm kalitesi ile çok memnun olduğum bir platform Portakalbahcem... Kesinlikle ev yapımı reçellerini denemeyi atlamayın, mandalina receli yıkılıyor :) Tesekkürler Portakalbahcem !!!

Aydonat A.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Ürünlerim
Nasıl Gönderiliyor ?

2013’den beri biz bu alanda çok deneyim kazandık. Taze meyveyi kargo ile gönderme konusunda biz artık ustayız. Ne kavanozlarımız kırılıyor, ne meyvemiz çürüyor, paketiniz sapasağlam geliyor. Hiç merak etmeyin portakalbahcem sözümüzün arkasındayız. Olur da yinede mutsuz olduğunuz bir şey ile karşılaşırsanız aynısını ücretsiz gönderiyoruz.

Kargo da bozulur, kırılır diye endişe etmeyin.

Siparişiniz garantimiz altında!
Portakalbahcem sözü memnuniyetiniz, garantimiz.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Kendi bahçenizden, dalından toplar gibi!

Mutfağa girdiğinizde dalından yeni toplanmış narenciyenin kokusunu burnunuza çekin. Pencerenizi açtığınızda uçsuz bucaksız narenciye bahçelerine açılın.