Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Şeker İlavesiz Mandalina Reçeli 290 Gr

Akdeniz’in havası, suyu ve Finike’nin mis kokulu bahçelerinin, dalından tazecik mandalinalarından, geleneksel usullerle hazırladığımız mandalina reçeli

Şeker İlavesiz Mandalina Reçeli 290 Gr

Stokta Var
74,50 TL

Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Şeker İlavesiz Ev Yapımı Mandalina Reçeli

Finike’deki bahçelerimizde yetiştirdiğimiz meyvelerimizden ev usulü olarak hazırladığımız 7 çeşit reçelimiz mevcut. Reçellerimizi katkı maddesi kullanmadan, şeker ilavesiz ve bol meyveli olarak hazırlıyoruz. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz.

Mandalina reçelimizi mis gibi kokulu, çok yoğun kendisine has aroması olan, tadı şerbet gibi değil ancak tatlı, Türkiye’de üretimi az olan, az çekirdekli, Klemantin mandalina ile yapıyoruz. Bizim ürettiğimiz mandalinalardan, en lezzetli reçeli olan mandalina türü Klemantin mandalinadır.

Reçelimizi hazırlarken bütün mandalinayı kabuğu ile beraber dilimliyoruz ve o şekilde büyük kazanlarda pişiriyoruz. Sadece meyve, meyvenin kendi suyu ve elma konsantresi ile kaynatıyoruz. Sonrasında bu muhteşem aroma ile lezzetli reçeller oluyor. Reçel yerken meyveyi de bütün hali ile yiyorsunuz. Tıpkı çocukluğumuzda kahvaltı sofralarımızdan eksik olmayan annelerimizin tarifleri gibi...

Reçellerimizi oda sıcaklığında ya da buzdolabında, kuru ortamda, güneş görmeyen yerde muhafaza edebilirsiniz. Kavanozu açtıktan sonra 1 ay içerisinde tüketmenizi ve mutlaka buzdolabında saklamanızı tavsiye ederiz. Çünkü reçellerimizde hiçbir katkı maddesi ve koruyucu yoktur. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz.

Doğal, sağlıklı ve ev yapımı reçellerimizin tadına doyamayacaksınız.

Paket İçeriği : Şeker İlavesiz Mandalina Reçeli 290 Gr (+/- % 5)

 

 

Sadece ürünlerinin lezzeti, tazeliği ve gercekten bahçeden evime geldiğini hissettiğim tüm özelliklerinin yanında, kolileme, kargo organizasyonu ve tüm kalitesi ile çok memnun olduğum bir platform Portakalbahcem... Kesinlikle ev yapımı reçellerini denemeyi atlamayın, mandalina receli yıkılıyor :) Tesekkürler Portakalbahcem !!!

Aydonat A.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.