Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Şeker İlavesiz Limon Reçeli 290 Gr

Akdeniz’in havası, suyu ve Finike’nin mis kokulu bahçelerinin, dalından tazecik limonlarından, geleneksel usullerle hazırladığımız limon reçeli

Şeker İlavesiz Limon Reçeli 290 Gr

Paket İçeriği: Şeker İlavesiz Limon Reçeli 290 Gr

Stokta Var

Lütfen Bekleyiniz

Stok yok
sadece dalındaysa
Portakalbahcem'de var
Coğrafi işaretli,
kendi bahçelerimizden
kontrollü tarım
Kargoda bozulur kırılır diye endişe etmeyin siparişiniz
garantimiz altında

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Şeker İlavesiz Ev Yapımı Limon Reçeli

Finike’deki bahçelerimizde yetiştirdiğimiz meyvelerimizden ev usulü olarak hazırladığımız 7 çeşit reçelimiz mevcut. Reçellerimizi katkı maddesi kullanmadan, şeker ilavesiz ve bol meyveli olarak hazırlıyoruz. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz.

Limon reçelini Finike’deki bahçelerimizde yetiştirdiğimiz Kasım-Aralık aylarında dalından tazecik topladığımız, en olgunlaşmış enterdonat limonlarımızdan ev usulü yapıyoruz.

Enterdonat limon keskin ekşiliğe ve güçlü aromaya sahiptir. Kokusu reçele dönüştüğü zaman çok lezzetli bir tat ortaya çıkıyor. Limonun tadını, tatlı mayhoş lezzeti hissederek yiyorsunuz. Meyvenin kabuğunu ve suyunu kullanıyoruz. Zaten bunu yediğinizde hemen fark edeceksiniz.

Reçelleri hazırlarken önce kabuklarını şerit şerit kesiyor ve büyük kazanlarda haşlıyoruz. Sadece meyve, meyvenin kendi suyu ve elma konsantresi ile kaynatıyoruz. Sonrasında bu muhteşem aroma ile lezzetli reçeller oluyor. Tıpkı çocukluğumuzda kahvaltı sofralarımızdan eksik olmayan annelerimizin tarifleri gibi...

Kavanozlar size ulaştığında da farkedersiniz ancak reçelleri kavanozdan bir kaba koyduğunuzda üstte meyveler kalır ve altta suyu gelir. Bunun sebebi ise reçellerimizin bol meyveli oluşudur. 

Reçellerimizi oda sıcaklığında ya da buzdolabında, kuru ortamda, güneş görmeyen yerde muhafaza edebilirsiniz. Kavanozu açtıktan sonra 1 ay içerisinde tüketmenizi ve mutlaka buzdolabında saklamanızı tavsiye ederiz. Çünkü reçellerimizde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi yoktur. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz. 

Tükenmeden harekete geçin!

Paket İçeriği : Şeker İlavesiz Limon Reçeli 290 Gr (+/- % 5)

 

 

Henüz Yorum Bulunmuyor

Ürünlerim
Nasıl Gönderiliyor ?

2013’den beri biz bu alanda çok deneyim kazandık. Taze meyveyi kargo ile gönderme konusunda biz artık ustayız. Ne kavanozlarımız kırılıyor, ne meyvemiz çürüyor, paketiniz sapasağlam geliyor. Hiç merak etmeyin portakalbahcem sözümüzün arkasındayız. Olur da yinede mutsuz olduğunuz bir şey ile karşılaşırsanız aynısını ücretsiz gönderiyoruz.

Kargo da bozulur, kırılır diye endişe etmeyin.

Siparişiniz garantimiz altında!
Portakalbahcem sözü memnuniyetiniz, garantimiz.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Kendi bahçenizden, dalından toplar gibi!

Mutfağa girdiğinizde dalından yeni toplanmış narenciyenin kokusunu burnunuza çekin. Pencerenizi açtığınızda uçsuz bucaksız narenciye bahçelerine açılın.