Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Şeker İlavesiz Limon Reçeli 290 Gr

Akdeniz’in havası, suyu ve Finike’nin mis kokulu bahçelerinin, dalından tazecik limonlarından, geleneksel usullerle hazırladığımız limon reçeli

Şeker İlavesiz Limon Reçeli 290 Gr

Stokta Var
99,50 TL

Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Şeker İlavesiz Ev Yapımı Limon Reçeli

Finike’deki bahçelerimizde yetiştirdiğimiz meyvelerimizden ev usulü olarak hazırladığımız 7 çeşit reçelimiz mevcut. Reçellerimizi katkı maddesi kullanmadan, şeker ilavesiz ve bol meyveli olarak hazırlıyoruz. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz.

Limon reçelini Finike’deki bahçelerimizde yetiştirdiğimiz Kasım-Aralık aylarında dalından tazecik topladığımız, en olgunlaşmış enterdonat limonlarımızdan ev usulü yapıyoruz.

Enterdonat limon keskin ekşiliğe ve güçlü aromaya sahiptir. Kokusu reçele dönüştüğü zaman çok lezzetli bir tat ortaya çıkıyor. Limonun tadını, tatlı mayhoş lezzeti hissederek yiyorsunuz. Meyvenin kabuğunu ve suyunu kullanıyoruz. Zaten bunu yediğinizde hemen fark edeceksiniz.

Reçelleri hazırlarken önce kabuklarını şerit şerit kesiyor ve büyük kazanlarda haşlıyoruz. Sadece meyve, meyvenin kendi suyu ve elma konsantresi ile kaynatıyoruz. Sonrasında bu muhteşem aroma ile lezzetli reçeller oluyor. Tıpkı çocukluğumuzda kahvaltı sofralarımızdan eksik olmayan annelerimizin tarifleri gibi...

Kavanozlar size ulaştığında da farkedersiniz ancak reçelleri kavanozdan bir kaba koyduğunuzda üstte meyveler kalır ve altta suyu gelir. Bunun sebebi ise reçellerimizin bol meyveli oluşudur. 

Reçellerimizi oda sıcaklığında ya da buzdolabında, kuru ortamda, güneş görmeyen yerde muhafaza edebilirsiniz. Kavanozu açtıktan sonra 1 ay içerisinde tüketmenizi ve mutlaka buzdolabında saklamanızı tavsiye ederiz. Çünkü reçellerimizde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi yoktur. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz. 

Tükenmeden harekete geçin!

Paket İçeriği : Şeker İlavesiz Limon Reçeli 290 Gr (+/- % 5)

 

 

Henüz Yorum Bulunmuyor

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.