Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Şeker İlavesiz Bergamot Reçeli 290 Gr

Akdeniz’in havası, suyu ve Finike’nin mis kokulu bahçelerinin, dalından tazecik bergamotlarından, geleneksel usullerle hazırladığımız bergamot reçeli

Şeker İlavesiz Bergamot Reçeli 290 Gr

Stokta Var
109,50 TL

Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Şeker İlavesiz Ev Yapımı Bergamot Reçeli

Finike’deki bahçelerimizde yetiştirdiğimiz meyvelerimizden ev usulü olarak hazırladığımız 7 çeşit reçelimiz mevcut. Reçellerimizi katkı maddesi kullanmadan, bol meyveli olarak hazırlıyoruz. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz. 

Bergamot meyvesi Akdeniz bölgesi ile özdeşleşmiş bir meyvedir. Bergamotun kokusu çok meşhurdur. Meyvesi acıdır ve yenmez. 

Bergamot meyvesinin kabuğunu rendeleyip, tek tek rulo yapıyor, tencereye atıp meyve, meyvenin kendi suyu, elma konsantresi ile  ve arıtılmış su ile büyük kazanlarda kaynatıyoruz. Tıpkı çocukluğumuzda kahvaltı sofralarımızdan eksik olmayan annelerimizin tarifleri gibi...

Çayda bergamot aromasını seviyorsanız, reçelini kesin seversiniz. Denemeyenler için kesinlikle denemeye değer, farklı bir aromaya sahip reçelimizdir. Bizim ülkemizin topraklarından çıkan, doğal, yerel bir lezzettir. Bizi ziyaret edenler, bergamot reçelini bilenler çok sever. Türkiye’nin spesiyali diyebiliriz, başka bir yerde bulamazsınız. 

Reçellerimizi oda sıcaklığında ya da buzdolabında, kuru ortamda, güneş görmeyen yerde muhafaza edebilirsiniz. Kavanozu açtıktan sonra 1 ay içerisinde tüketmenizi ve mutlaka buzdolabında saklamanızı tavsiye ederiz. Çünkü reçellerimizde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi yoktur. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz. 

Doğal, sağlıklı ve ev yapımı reçellerimizin tadına doyamayacaksınız.


Paket İçeriği: Şeker İlavesiz Bergamot Reçeli 290 Gr (+/- % 5)

Narenciyeleri kabuklarına kadar tüketiyoruz, enfes! Reçeller ise tek kelimeyle mükemmel!

Ayhan Ç.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.