Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Şeker İlavesiz Bergamot Reçeli 290 Gr

Akdeniz’in havası, suyu ve Finike’nin mis kokulu bahçelerinin, dalından tazecik bergamotlarından, geleneksel usullerle hazırladığımız bergamot reçeli

Şeker İlavesiz Bergamot Reçeli 290 Gr

Paket İçeriği: Şeker İlavesiz Bergamot Reçeli 290 Gr

Stokta Var
149,50 TL

Lütfen Bekleyiniz

Stok yok
sadece dalındaysa
Portakalbahcem'de var
Coğrafi işaretli,
kendi bahçelerimizden
kontrollü tarım
Kargoda bozulur kırılır diye endişe etmeyin siparişiniz
garantimiz altında

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Şeker İlavesiz Ev Yapımı Bergamot Reçeli

Finike’deki bahçelerimizde yetiştirdiğimiz meyvelerimizden ev usulü olarak hazırladığımız 7 çeşit reçelimiz mevcut. Reçellerimizi katkı maddesi kullanmadan, bol meyveli olarak hazırlıyoruz. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz. 

Bergamot meyvesi Akdeniz bölgesi ile özdeşleşmiş bir meyvedir. Bergamotun kokusu çok meşhurdur. Meyvesi acıdır ve yenmez. 

Bergamot meyvesinin kabuğunu rendeleyip, tek tek rulo yapıyor, tencereye atıp meyve, meyvenin kendi suyu, elma konsantresi ile  ve arıtılmış su ile büyük kazanlarda kaynatıyoruz. Tıpkı çocukluğumuzda kahvaltı sofralarımızdan eksik olmayan annelerimizin tarifleri gibi...

Çayda bergamot aromasını seviyorsanız, reçelini kesin seversiniz. Denemeyenler için kesinlikle denemeye değer, farklı bir aromaya sahip reçelimizdir. Bizim ülkemizin topraklarından çıkan, doğal, yerel bir lezzettir. Bizi ziyaret edenler, bergamot reçelini bilenler çok sever. Türkiye’nin spesiyali diyebiliriz, başka bir yerde bulamazsınız. 

Reçellerimizi oda sıcaklığında ya da buzdolabında, kuru ortamda, güneş görmeyen yerde muhafaza edebilirsiniz. Kavanozu açtıktan sonra 1 ay içerisinde tüketmenizi ve mutlaka buzdolabında saklamanızı tavsiye ederiz. Çünkü reçellerimizde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi yoktur. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz. 

Doğal, sağlıklı ve ev yapımı reçellerimizin tadına doyamayacaksınız.


Paket İçeriği: Şeker İlavesiz Bergamot Reçeli 290 Gr (+/- % 5)

Narenciyeleri kabuklarına kadar tüketiyoruz, enfes! Reçeller ise tek kelimeyle mükemmel!

Ayhan Ç.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Ürünlerim
Nasıl Gönderiliyor ?

2013’den beri biz bu alanda çok deneyim kazandık. Taze meyveyi kargo ile gönderme konusunda biz artık ustayız. Ne kavanozlarımız kırılıyor, ne meyvemiz çürüyor, paketiniz sapasağlam geliyor. Hiç merak etmeyin portakalbahcem sözümüzün arkasındayız. Olur da yinede mutsuz olduğunuz bir şey ile karşılaşırsanız aynısını ücretsiz gönderiyoruz.

Kargo da bozulur, kırılır diye endişe etmeyin.

Siparişiniz garantimiz altında!
Portakalbahcem sözü memnuniyetiniz, garantimiz.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Kendi bahçenizden, dalından toplar gibi!

Mutfağa girdiğinizde dalından yeni toplanmış narenciyenin kokusunu burnunuza çekin. Pencerenizi açtığınızda uçsuz bucaksız narenciye bahçelerine açılın.