Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Şeker İlavesiz Turunç Reçeli 290 Gr

Akdeniz’in havası, suyu ve Finike’nin mis kokulu bahçelerinin, dalından tazecik turunçlarından, geleneksel usullerle hazırladığımız turunç reçeli

Şeker İlavesiz Turunç Reçeli 290 Gr

Stokta Var

Lütfen Bekleyiniz

Stok yok
sadece dalındaysa
Portakalbahcem'de var
Coğrafi işaretli,
kendi bahçelerimizden
kontrollü tarım
Kargoda bozulur kırılır diye endişe etmeyin siparişiniz
garantimiz altında

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Şeker İlavesiz Ev Yapımı Turunç Reçeli

Finike’deki bahçelerimizde yetiştirdiğimiz meyvelerimizden ev usulü olarak hazırladığımız 7 çeşit reçelimiz mevcut. Reçellerimizi katkı maddesi kullanmadan, bol meyveli olarak hazırlıyoruz. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz. 

Turunç meyvesi narenciyenin aşılanmamış ham halidir, tüm narenciyeler turunç meyvesinden gelir. 

Bu yüzden turunç meyvesi acıdır, yenmez. Turunçları hasat dönemi geldiğinde dalından tazecik toplayıp kabuğunu soyup rendeliyoruz, tek tek rulo haline getirip acılığı gitsin diye 3-4 kez sudan geçiriyoruz. 

Meyve, elma konsantresi ve arıtılmış su ile kaynatıyoruz. Turunç reçelimizde diğer tüm reçellerimiz gibi bol meyvelidir.  Tadı yine efsanelerin arasında yer alır. Tıpkı çocukluğumuzda kahvaltı sofralarımızdan eksik olmayan annelerimizin tarifleri gibi...

Hatta buralarda eskiden şeker bayramında şeker yerine turunç ruloları şimdiki adı ile reçeli verilirmiş ikram olarak. O yüzden bizim buralarda turunç reçelinin ayrı bir yeri vardır.

Reçeli yerken meyveleri de bütün bütün yiyebilirsiniz. 

Reçellerimizi oda sıcaklığında ya da buzdolabında, kuru ortamda, güneş görmeyen yerde muhafaza edebilirsiniz. Kavanozu açtıktan sonra 1 ay içerisinde tüketmenizi ve mutlaka buzdolabında saklamanızı tavsiye ederiz. Çünkü reçellerimizde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi yoktur. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz. 

Doğal, sağlıklı ve ev yapımı reçellerimizin tadına doyamayacaksınız.

Paket İçeriği: Şeker İlavesiz Turunç Reçeli 290 Gr (+/- % 5)

Turunç reçeli bir harika. Şeker ilavesiz olması ayrıca çok güzel. Aldığım tüm ürünler taze ve çok iyi paketlenmiş geliyor. Bu sefer içine hediye portakal reçeli konulmuş.. çok teşekkürler

Esra S

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Turunç reçeli süper. Tam tadında! Herkese hediye gönderiyorum artık.

Fatih S.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Ürünlerim
Nasıl Gönderiliyor ?

2013’den beri biz bu alanda çok deneyim kazandık. Taze meyveyi kargo ile gönderme konusunda biz artık ustayız. Ne kavanozlarımız kırılıyor, ne meyvemiz çürüyor, paketiniz sapasağlam geliyor. Hiç merak etmeyin portakalbahcem sözümüzün arkasındayız. Olur da yinede mutsuz olduğunuz bir şey ile karşılaşırsanız aynısını ücretsiz gönderiyoruz.

Kargo da bozulur, kırılır diye endişe etmeyin.

Siparişiniz garantimiz altında!
Portakalbahcem sözü memnuniyetiniz, garantimiz.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Kendi bahçenizden, dalından toplar gibi!

Mutfağa girdiğinizde dalından yeni toplanmış narenciyenin kokusunu burnunuza çekin. Pencerenizi açtığınızda uçsuz bucaksız narenciye bahçelerine açılın.