Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Frenk Armudu 2 Kg

Frenk Armudu (diğer adıyla Williams Armut), şekil olarak klasik armuda benzer. Yeşil renktedir ve olgunlaştıkça rengi sarıya döner. Tercihe göre rengi yeşil ve sertken ya da olgunlaşıp hafif yumuşayınca tüketilebilir. Olgunlaştırmak için yeşil renkteki armutların oda sıcaklığında 2-3 gün bekletilmesi gerekir.

Frenk Armudu 2 Kg

Stokta Var
Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Bölgemizin Yaylası Korkuteli'nden Sulu Sulu Tazecik Frenk Armudu!

 

Bölgemizin yaylası Korkuteli ilçemizin bereketli topraklarında yetiştirdiğimiz Frenk Armudu (diğer adıyla Williams Armut), şekil olarak klasik armuda benzer. Yeşil renktedir ve olgunlaştıkça rengi sarıya döner. Tercihe göre rengi yeşil ve sertken ya da olgunlaşıp hafif yumuşayınca tüketilebilir. Olgunlaştırmak için yeşil renkteki armutların oda sıcaklığında 2-3 gün bekletilmesi gerekir. Kabuğu soyularak direkt tüketilebildiği gibi  konserve ve tatlılarda da bütün olarak kullanılabilir. Meyve eti beyaz, ince dokulu, bol sulu, tatlı ve lezzetli bir cinstir. Kendine özgü çok lezzetli bir aroması vardır.


Korkuteli'nden size bu lezzeti ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz.
Şimdiden afiyet olsun. Deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

 Paket İçeriği: 2 Kg Frenk Armudu

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.