Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Finike Reçelleri

Reçellerimizi sadece meyve, meyvenin kendi suyu ve elma konsantresi ile kaynatıyoruz. Sonrasında bu muhteşem aroma ile lezzetli reçeller oluyor.

Finike Reçelleri

Stokta Var
%20
622,00 TL
495,00 TL

Lütfen Bekleyiniz

  • Stok Yok sadece Dalındaysa Portakal Bahçemde var
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Coğrafi İşaretli Kendi Bahçelerimizde Kontrollü Tarım
  • Kargoda Bozulur Kırılır Diye Endişe Etmeyin Siparişiniz Garantimiz Altında

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Finike Reçelleri Paketi

Finike’deki bahçelerimizde yetiştirdiğimiz meyvelerimizden ev usulü olarak hazırladığımız 6 çeşit reçel mevcut. Reçellerimizi katkı maddesi kullanmadan, şeker ilavesiz ve bol meyveli olarak hazırlıyoruz.Sadece meyve, meyvenin kendi suyu ve elma konsantresi ile kaynatıyoruz. Sonrasında bu muhteşem aroma ile lezzetli reçeller oluyor. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz. 

Kavanozlar size ulaştığında da farkedersiniz ancak reçelleri kavanozdan bir kaba koyduğunuzda üstte meyveler kalır ve altta şerbetli suyu gelir. Bunun sebebi ise reçellerimizin bol meyveli oluşudur. 

Reçellerimizi oda sıcaklığında ya da buzdolabında, kuru ortamda, güneş görmeyen yerde muhafaza edebilirsiniz. Kavanozu açtıktan sonra 1 ay içerisinde tüketmenizi ve mutlaka buzdolabında saklamanızı tavsiye ederiz. Çünkü reçellerimizde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi yoktur. En doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz. 

 

Paket İçeriği: Şeker İlavesiz Portakal Reçeli 290 Gr, Şeker İlavesiz Limon Reçeli 290 Gr, Şeker İlavesiz Nar Reçeli 290 Gr, Şeker İlavesiz Turunç Reçeli 290 Gr, Şeker İlavesiz Bergamot Reçeli 290 Gr, Şeker İlavesiz Kumkuat Reçeli 290 Gr

Henüz Yorum Bulunmuyor

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Kendi bahçenizden, dalından toplar gibi!

Mutfağa girdiğinizde dalından yeni toplanmış narenciyenin kokusunu burnunuza çekin. Pencerenizi açtığınızda uçsuz bucaksız narenciye bahçelerine açılın.