Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Akdeniz Yeşillikleri

Tazecik marullar, mis kokulu fesleğen, rakula,kişniş ve maydanoz yaprakları, yedikule, kuzukulağı ile hazırlayacağınız lezzetli salataların tadına doyamayacaksınız. Bu paketin içinde dolu dolu salata tabakları yapabileceğiniz 2 ya da 3 günlük salata malzemeniz var.

Akdeniz Yeşillikleri

Stokta Var
Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Yepyeni Bir Lezzet Akdeniz YeşillikleriSizler için çok özel, sağlıklı bir salata paketi hazırladık. Batı Akdeniz bölgemizde kontrollü tarım ile yetiştirdiğimiz yeşilliklerimizi siz sipariş verdiğinizde tazecik toplayıp aynı gün paketliyoruz. Tazecik marullar, kişniş ve maydanoz yaprakları, roka, yedikule, kuzukulağı ve frenk soğanı ile hazırlayacağınız lezzetli salataların tadına doyamayacaksınız.

Şimdiden afiyet olsun, deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Paket İçeriği: 2 Adet Yeşil Mini Yedikule, 2 Adet Kırmızı Mini Yedikule, 1 Adet Kırmızı Salanova Marul, 1 Adet Yeşil Salanova Marul, 25 Gr Frenk Maydanozu, 50 Gr Kuzu Kulağı, 25 Gr Taze Fesleğen, 50 Gr Rakula, 25 Gr Kişniş

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.