Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Limon Otu 100 Gr

Limon Otunun taze olarak gövdesi, kurutulmuş olarak da yaprakları kullanılır. Yemeklere limon tadında farklı bir aroma verir. Uzakdoğu mutfağının önemli lezzetlerinden biridir. 

Limon Otu 100 Gr

Stokta Var
39,50 TL
395 TL / kg


Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Finike'den Yeni Bir Lezzet, Limon Otu! (Lemon Grass) 

Finike’deki bahçelerimizde yetiştirdiğimiz Uzakdoğu mutfağının önemli lezzetlerinden biri olan Limon Otunu artık sizlerle buluşturuyoruz. Limon Otunun taze olarak gövdesi, kurutulmuş olarak da yaprakları kullanılır. Gövdesi beyaz ve yaprakları uzundur. Görünümü pırasa ve taze soğana benzer. Yemeklere limon tadında farklı bir aroma verir. İsterseniz kaynatarak çay olarak da tüketebilirsiniz. 1 çay kaşığı Limon Otu kurusu 1 sap taze limon otuna eşit şekilde aroma verir. Genellikle tazesi kullanılır, fakat 4 mevsim tazesini bulmak güç olabileceği için kurutulmuşu da çok tercih edilir. Kurutulmuş Limon Otunun kullanılmadan önce 1-2 saat kadar suda bekletilmesi önerilir.   


Şimdiden afiyet olsun...

Deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın...

Paket İçeriği: 100 Gr Limon Otu

Henüz Yorum Bulunmuyor

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.