Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Kırmızı Limon 3 Kg

3 Kg Kırmızı Limon

Kırmızı Limon 3 Kg

Stokta Var
%25
99,90 TL
74,90 TL
Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Finike’deki Bahçelerimizden Kırmızı Limon

Finike’deki sofralarımızın vazgeçilmezi, bahçelerimizin farklı lezzeti vitamin deposu, sulu sulu kırmızı limon... Mevsimi geldiğinde kırmızı limonlarımızı dalından toplayıp hiçbir kimyevi koruyucu uygulamaya sokmadan (mumlama ve benzeri) adresinize tazecik gönderiyoruz.

Kırmızı Limon Özellikleri

Kırmızı limon bol sulu ve lezzetlidir. Kendine has aroması ve lezzeti vardır. Eski kuşak Finikeliler en çok kırmızı limon tüketir. Özellikle salatalarda mükemmel bir doğal aroma sağlar.

Limon cinsleri içerisinde en fazla su oranına sahip limonlardan biridir. Eylül - Şubat ayları arası tüketilir. Kabuk rengi Eylül - Aralık ayları döneminde yeşil, Aralık sonu itibariyle turuncudur. Özel, özgün bir lezzettir ve çok sınırlı bir üretimi bulunur.

Paket İçeriği: 3 Kg Kırmızı Limon 

Not: Mayer limonlar aromatik, çekirdekli, ince ve pürüzsüz kabukludur. Enterdonat limonun ekşiliği mayer limona göre daha keskin, kalın kabuklu ve uçları çıkıntılıdır, suyundan tam olarak faydalanabilmek için dik kesilerek kullanılması gerekir. Kırmızı limon bol sulu, çekirdekli, özel, özgün bir lezzettir ve çok sınırlı bir üretimi bulunur. Kabuk ve iç rengi Eylül-Aralık ayları döneminde yeşil, Aralık sonu itibariyle turuncudur. 

 Mevsimsel olarak turuncu hali ile sizlere ulaşacaktır.

İyi bir esnaf olduklarını ürünleri aldığınızda görebilirsiniz, meyveleride on numara, çok memnun kaldım. Firmaya teşekkür ederim.

Alpaslan K.

Reçelleri birer birer tadıyoruz. Hakikaten çok lezzetliler.

Ömer T.

Siparişimizden çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.


Hatice A.

Merhabalar, iki yılı aşkın süredir, haftalık düzenli olarak ürün siparişi veriyorum, özellikle sonbahar kış aylarındaki ürün zenginliği ve kalitesi her zamanlar gibi çok güzel, torunlarımıza ''PORTAKAL BAHÇEM'' haricinde aldığımız portakallar dan portakal suyu içiremiyoruz. Torunlar şöyle söylüyor yada davranıyorlar ''Bunun lezzeti başka'' Değerli Portakal Bahçem üreticisi, çalışanları demek ki siz bir başkasınız. Lütfen böyle devam ediniz. Selam ve Sevgiler Ömer Şahintürk

Ömer Ş.

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.