Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Kaffir Lime 500 Gr

Gurme bir lezzet olan Kaffir Lime, özellikle Uzakdoğu mutfağının olmazsa olmazlarından biri. Kaffir lime acı ekşidir ve aroması diğer limon çeşitlerine göre çok yoğundur.

Kaffir Lime 500 Gr

Stokta Var
79,90 TL
Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Finike'den Dalından Tazecik Kaffir Lime... 

Dünya mutfağının gözdelerinden biri olan Kaffir Lime’ı Finike’deki bahçelerimizde iyi tarım uygulamaları ve biyolojik mücadele ile sizler için yetiştiriyoruz. Gurme bir lezzet olan Kaffir Lime, özellikle Uzakdoğu mutfağının olmazsa olmazlarından biri. Kaffir lime acı ekşidir ve aroması diğer limon çeşitlerine göre çok yoğundur. 1 dilimini kestiğinizde bile kokusu tüm odaya yayılır. Kaffir Lime’ı pilavlarda, salatalarda, balık ve et yemeklerinde denemenizi tavsiye ederiz. Tadı yoğun olduğu için, salatalarda ve et marinelerinde 1-2 damla suyu yeterli gelir ve enfes bir aroma verir. Tatlılara, özellikle sorbelere de çok yakışan bir lezzettir. Kokteyllerinize veya meyve sularınıza da bir küçük dilimini eklerseniz bu enfes aromanın tadına varacaksınız. 

Deneyip, farklı tariflerinizi de bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Şimdi Finike’den dalından tazecik Kaffir Lime siparişi verin. Afiyet olsun. 

Paket İçeriği: 500 Gr Kaffir Lime Ortalama 10-13 Adet (Adet 40 Gr-70 Gr arasında değişiklik gösterebilir.) 

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.