Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Mango 1 Kg

Finike’deki bahçelerimizde yetiştirmeye başladığımız, iyi tarım ve biyolojik mücadele yaparak ürettiğimiz mangolarımızı sizlerle paylaşmaya hazırız.

Mango 1 Kg

Stokta Var

Lütfen Bekleyiniz

  • Stok Yok sadece Dalındaysa Portakal Bahçemde var
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Coğrafi İşaretli Kendi Bahçelerimizde Kontrollü Tarım
  • Kargoda Bozulur Kırılır Diye Endişe Etmeyin Siparişiniz Garantimiz Altında

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Finike’den Tropik Yepyeni Bir Meyve: Mango!

 

Birkaç yıl önce Finike’deki bahçelerimizde yetiştirmeye başladığımız, iyi tarım ve biyolojik mücadele yaparak ürettiğimiz mangolarımızı sizlerle paylaşmaya hazırız. Mango, tropik bölgelerde yetişen lezzetli meyvelerden biridir. Orta ve Güney Amerika, Güney Asya ve özellikle de Hindistan’da yetişen, kökleri buralardan gelen bir meyveyi Finike’nin verimli topraklarında sizler için yetiştiriyoruz.
Mango meyvesi, çiçek açtıktan sonra, meyveleri uzun ip benzeri bir dalda büyür, bazen bir dalda birden fazla meyve verir.
Mango yeşil, kırmızı, mor, bordo ve sarı renklerinde olabilir. Tıpkı avokadolarımızda olduğu gibi mangolarımızı da sizlere kargo sürecinde zarar görmeden göndermek için tam olgunlaşmamış olarak göndereceğiz. Birkaç gün oda sıcaklığında bekletip, dalından tazecik mangolarımızı afiyetle yiyebilirsiniz. Lif açısından oldukça zengin olan mango meyvesini ara öğünlerinizde, smoothie, kokteyl, tatlı, pasta, dondurma ve salatalarınızda kullanabilirsiniz.

Şimdiden afiyet olsun.
Deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın :)

Paket İçeriği: 1 Kg Mango(2-5 adet)

Mango ilk defa denedim çok beğendim. İlk alışverişim ve memnunum, artık burası benim de portakal bahçem..

Adnan C.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Kendi bahçenizden, dalından toplar gibi!

Mutfağa girdiğinizde dalından yeni toplanmış narenciyenin kokusunu burnunuza çekin. Pencerenizi açtığınızda uçsuz bucaksız narenciye bahçelerine açılın.