Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Budanın Eli 2 Kg

Budanın elin tıpkı bergamot gibi sadece kabuğu tüketilir ve içerisinde yenilebilecek etli kısmı neredeyse yok denilecek kadar azdır.

Budanın Eli 2 Kg

Stokta Yok

Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Budanın Eli!

Budanın eli görünümüyle dikkat çeken, ana kökeni Çin olan bir narenciye çeşididir.Tıpkı bergamot gibi sadece kabuğu tüketilir ve içerisinde yenilebilecek etli kısmı neredeyse yok denilecek kadar azdır. Kurutulup yada taze halde bir aroma verici olarak kullanılr. İsminden de anlaşılabileceği gibi parmakları olan bir limona benzer. Eşsiz bir kokuya sahiptir ve aroması çok yüksektir. Meyve sularında, kokteylerde ve tıpkı bergamot gibi siyah çay ile bir arada deneyebilirsiniz. Nadir görülen bir cins olduğu daha önce denememiş olabilirsiniz. :) Biz Finike'deki bahçelerimizde iyi tarım ve biyolojik mücadele ile sizler için yetiştirdik. Deneyimleriniz bizler için çok kıymetli.

Deneyimlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Şimdiden afiyet olsun


 
Paket İçeriği: 2 kg Budanın Eli. Ürünün ağırlığına göre 6-10 Adet Budanın Eli gönderilir.

Henüz Yorum Bulunmuyor

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.