Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Şeker Portakalı 3 Kg

**Sınırlı Miktarda**

Şeker Portakalı 3 Kg

Stokta Yok
Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Dalından Tazecik Şeker Portakalı

Şeker portakalı, asit oranı en az olan portakallardan biridir. Bahçelerimizde yetiştirdiğimiz Şeker portakalları sulu ve tatlıdır; çok farklı bir aroması vardır. Asit oranı çok az olduğundan mideyi rahatsız etmez ve hazmı diğer cinslere göre daha da kolaydır. Mideyi rahatsız etmediği ve asit oranı düşük olduğu için özellikle yaşlılar ve küçük çocuklar tarafından tüketilir. Öyle ki; yaşlı Finikelilerin en çok sevdiği portakal türüdür.

Şeker portakal meyveleri oval, küçük çapta ve çekirdeklidir. Sıkmalık ve yemelik olarak tüketilebilir. Günümüzde her yerde bulamazsınız. Unutulmaya yüz tutmuş, her yerde yetiştirilmeyen; fakat unutulmaması gereken nadir lezzet ve özellikte portakallardandır.

Paket İçeriği: 3 Kg Şeker Portakalı

Bu sezon aldığımız portakal ve nar çok lezzetli. Müşteri ile çok ilgililer. Uzun yıllardır müşterisi olduğumuz için net bir şekilde şunları söyleyebilirim. Ne sorununuz olursa olsun büyük bir nezaket dahilinde çözüm buluyorlar.

Korhan D.

Alışveriş yaptığım için mutluyum. Kibar ve güvenilir bir kurum.


Ali T.

Ürünler taze ve paketleme iyiydi. Teşekkürler.


Yeşim İ.

Gönderim süresi, kargolama ve ürün kalitesi mükemmel. Gönderilen hediyeler kargo ücretini unutturuyor. Kış mevsimi için tercih ettiğimiz bir adres. Emeği geçenlere teşekkür ederim.


Emir Galip Y.

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.