Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Şeker Portakalı 1 Kg

**Sınırlı Miktarda**

Şeker Portakalı 1 Kg

Paket İçeriği: Şeker Portakalı 1 Kg

Stokta Var


Lütfen Bekleyiniz

Stok yok
sadece dalındaysa
Portakalbahcem'de var
Coğrafi işaretli,
kendi bahçelerimizden
kontrollü tarım
Kargoda bozulur kırılır diye endişe etmeyin siparişiniz
garantimiz altında

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Dalından Tazecik Şeker Portakalı

Şeker portakalı, bahçelerimizde yetiştirdiğimiz sulu ve tatlı portakal çeşitlerimizdendir. İsminin aksine daha düşük şeker oranına sahiptir. Çok farklı bir aromaya sahiptir ve yapısında asit bulunmamaktadır. Asit derecesi optimum değerde olan Finike (Washington) portakalının aksine, yapısında asit bulunmadığı için tadı gün geçtikçe yoğunlaşmaz. Lezzet olarak diğer portakallara benzemez. Mideyi rahatsız etmez ve hazmı kolaydır. Mideyi rahatsız etmediği ve yapısında asit bulunmadığı için özellikle yaşlılar ve küçük çocuklar tarafından tüketilir. Öyle ki; yaşlı Finikelilerin en çok sevdiği portakal türüdür.

Şeker portakal meyveleri oval, küçük çapta ve çekirdeklidir. Sıkmalık ve yemelik olarak tüketilebilir. Günümüzde her yerde bulamazsınız. Unutulmaya yüz tutmuş, her yerde yetiştirilmeyen; fakat unutulmaması gereken nadir lezzet ve özellikte portakallardandır.

Paket İçeriği: 1 Kg Şeker Portakalı

 

Henüz Yorum Bulunmuyor

Ürünlerim
Nasıl Gönderiliyor ?

2013’den beri biz bu alanda çok deneyim kazandık. Taze meyveyi kargo ile gönderme konusunda biz artık ustayız. Ne kavanozlarımız kırılıyor, ne meyvemiz çürüyor, paketiniz sapasağlam geliyor. Hiç merak etmeyin portakalbahcem sözümüzün arkasındayız. Olur da yinede mutsuz olduğunuz bir şey ile karşılaşırsanız aynısını ücretsiz gönderiyoruz.

Kargo da bozulur, kırılır diye endişe etmeyin.

Siparişiniz garantimiz altında!
Portakalbahcem sözü memnuniyetiniz, garantimiz.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Kendi bahçenizden, dalından toplar gibi!

Mutfağa girdiğinizde dalından yeni toplanmış narenciyenin kokusunu burnunuza çekin. Pencerenizi açtığınızda uçsuz bucaksız narenciye bahçelerine açılın.