Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Şeker Portakalı 1 Kg

**Sınırlı Miktarda**

Şeker Portakalı 1 Kg

Stokta Var


Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Dalından Tazecik Şeker Portakalı

Şeker portakalı, bahçelerimizde yetiştirdiğimiz sulu ve tatlı portakal çeşitlerimizdendir. İsminin aksine daha düşük şeker oranına sahiptir. Çok farklı bir aromaya sahiptir ve yapısında asit bulunmamaktadır. Asit derecesi optimum değerde olan Finike (Washington) portakalının aksine, yapısında asit bulunmadığı için tadı gün geçtikçe yoğunlaşmaz. Lezzet olarak diğer portakallara benzemez. Mideyi rahatsız etmez ve hazmı kolaydır. Mideyi rahatsız etmediği ve yapısında asit bulunmadığı için özellikle yaşlılar ve küçük çocuklar tarafından tüketilir. Öyle ki; yaşlı Finikelilerin en çok sevdiği portakal türüdür.

Şeker portakal meyveleri oval, küçük çapta ve çekirdeklidir. Sıkmalık ve yemelik olarak tüketilebilir. Günümüzde her yerde bulamazsınız. Unutulmaya yüz tutmuş, her yerde yetiştirilmeyen; fakat unutulmaması gereken nadir lezzet ve özellikte portakallardandır.

Paket İçeriği: 1 Kg Şeker Portakalı

 

Henüz Yorum Bulunmuyor

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.