Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

İlk Hasat Tatlı Limon 1 Kg

Bu limon başka limon! Tatlı Limonumuz son derece nadir bulunan bir cinstir. Asit oranı düşük, tadı tatlı-ekşi şekerlidir. Bu limonun en büyük özelliği tatlımsı bir lezzete sahip olmasıdır. Halk arasında tatlı limon, şeker limon olarak da kullanılır.

İlk Hasat Tatlı Limon 1 Kg

Stokta Var


Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Dalından Tazecik Tatlı Limon

Bu limon başka limon! Bu limonun kabuğunu soyuyorsunuz, lokum gibi yiyorsunuz. Limonata tadında, doğal mı doğal, başka yerde yok! Finike'den dalından tazecik...

Tatlı Limonumuz son derece nadir bulunan bir cinstir. Asit oranı düşük, tadı tatlı-ekşi şekerlidir. Bu limonun en büyük özelliği tatlımsı bir lezzete sahip olmasıdır. Halk arasında tatlı limon, şeker limon olarak da kullanılır. Limonata yapımında sadece suyu sıkılıp, şeker ilave edilmeden içilebilir. Soyarak meyve olarak da tüketilebilir.   

Şimdiden afiyet olsun. 

Paket İçeriği: 1 Kg İlk Hasat Tatlı Limon 

 

 

 

 

 

 

 

 

Henüz Yorum Bulunmuyor

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.