Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Turuncu Güneş

Dünyanın en lezzetli portakalı ünvanına sahip, coğrafi işareti almış Finike Portakalı, şimdi çiftçilerimiz tarafından sizin için hazırlanmış özel kutusunda. 

Turuncu Güneş

Stokta Var

Lütfen Bekleyiniz

  • Stok Yok sadece Dalındaysa Portakal Bahçemde var
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Coğrafi İşaretli Kendi Bahçelerimizde Kontrollü Tarım
  • Kargoda Bozulur Kırılır Diye Endişe Etmeyin Siparişiniz Garantimiz Altında

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Turuncu Güneş 

Yazlık Finike Portakalı, şimdi çiftçilerimiz tarafından sizin için hazırlanmış özel kutusunda. Her bir portakal 85-90 mm çapında iri boylu, dalından tazecik toplanmış, özenle paketlenmiştir. Sınırlı miktarda olan bu özel kutularımızı sevdiklerinize hediye edebilir, onlara sanki Finike bahçelerinde portakal ağaçlarının arasındaymış gibi harika bir deneyim yaşatabilirsiniz. Çünkü, bu özel kutunun kapağını açtığınızda o mis kokusu her yeri saracak :) 

Finike Portakalı 
Finike’deki bahçelerimizde rutin kullanılan gübreleme, organik hayvan samrası, yeri geldiğinde solucan gübresi gibi ek gübrelemeler ve dünya sağlık örgütünün de kabul ettiği GlobalGap, İyi Tarım Uygulamaları standartları ile tarım yapıyoruz. Finike’deki bahçelerimizde kullandığımız üretim metodu kontrollü, biyolojik ve entegre tarımdır. Yani; bahçedeki meyveye zarar veren zararlı böcekleri, yararlı avcı böceklerle yok etmek ve doğal döngü çerçevesinde mücadeleyi sürdürmektir. Dalından taze toplandığı için raf ömrünü uzatmaya gerek olmadan, dışını mumlamadan, kimyasal yöntemler uygulamadan en taze haliyle paketlenir. 
Şimdiden afiyet olsun. Finike’den Sevgiler. 

Paket İçeriği: Yazlık Yemelik Finike Portakalı (Valensiya) 2750 Gr-3000 Gr 

Henüz Yorum Bulunmuyor

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Kendi bahçenizden, dalından toplar gibi!

Mutfağa girdiğinizde dalından yeni toplanmış narenciyenin kokusunu burnunuza çekin. Pencerenizi açtığınızda uçsuz bucaksız narenciye bahçelerine açılın.