Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Turuncu Güneş

Dünyanın en lezzetli portakalı ünvanına sahip, coğrafi işareti almış Finike Portakalı, şimdi çiftçilerimiz tarafından sizin için hazırlanmış özel kutusunda. 

Turuncu Güneş

Stokta Yok
Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Turuncu Güneş 

Yazlık Finike Portakalı, şimdi çiftçilerimiz tarafından sizin için hazırlanmış özel kutusunda. Her bir portakal 85-90 mm çapında iri boylu, dalından tazecik toplanmış, özenle paketlenmiştir. Sınırlı miktarda olan bu özel kutularımızı sevdiklerinize hediye edebilir, onlara sanki Finike bahçelerinde portakal ağaçlarının arasındaymış gibi harika bir deneyim yaşatabilirsiniz. Çünkü, bu özel kutunun kapağını açtığınızda o mis kokusu her yeri saracak :) 

Finike Portakalı 
Finike’deki bahçelerimizde rutin kullanılan gübreleme, organik hayvan samrası, yeri geldiğinde solucan gübresi gibi ek gübrelemeler ve dünya sağlık örgütünün de kabul ettiği GlobalGap, İyi Tarım Uygulamaları standartları ile tarım yapıyoruz. Finike’deki bahçelerimizde kullandığımız üretim metodu kontrollü, biyolojik ve entegre tarımdır. Yani; bahçedeki meyveye zarar veren zararlı böcekleri, yararlı avcı böceklerle yok etmek ve doğal döngü çerçevesinde mücadeleyi sürdürmektir. Dalından taze toplandığı için raf ömrünü uzatmaya gerek olmadan, dışını mumlamadan, kimyasal yöntemler uygulamadan en taze haliyle paketlenir. 
Şimdiden afiyet olsun. Finike’den Sevgiler. 

Paket İçeriği: Yazlık Yemelik Portakalı (Valensiya) 2750 Gr-3000 Gr 

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.