Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Tanışma Paketi

Bu paketin içerisinde;İlk Hasat Finike Portakalı (Washington) Yemelik, Mayer Limon, İlk Hasat Kırmızı Limon, Hicaz Nar, Satsuma Mandalina, Kumkuat, Şeker İlavesiz Erik Marmelatı 290 Gr var.

Tanışma Paketi

Stokta Var
299,50 TL
Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Tanışma Paketi

Sizin için hazırladığımız '' ''' paketimizi sonbahar aylarında bol bol vitamin olsun diye avantajlı fiyatıyla sizlere ulaştırmak istiyoruz.

Finike’deki bahçelerimizdeki tüm narenciyelerimizi iyi tarım uygulamaları ve biyolojik mücadele ile sizler için yetiştiriyoruz. Kış aylarında C vitamininizi eksik etmeyin diye siz sipariş verdiğinizde dalından tazecik toplayıp gönderiyoruz. 

Şimdiden afiyet olsun.

İlk Hasat Meyveler Neden Yeşil?

Finike bölgesini özel yapan toprağın alüvyon yapısı ve bol nemli mikro klimasıdır. Nemli ortamda yetişen meyveler, kabuk rengi yeşilken bile iç olgunluğa ulaşır. Meyve etinin lezzeti ve suyu ideal olgunluğa ulaşmış olur. Sanayi, toptan ve endüstriyel tüketimde iç olgunluğa ulaşan meyveler hasat edilir ve sarartma odalarında 4-7 gün arasında tutularak meyve kabuğunun rengi değiştirilir. Biz dalından toplayıp, sarartma işlemi yapmadan, sizlere gönderiyoruz. 

Paket İçeriği: 1 Kg İlk Hasat Finike Portakalı (Washington) Yemelik, 2 Kg Mayer Limon, 1Kg İlk Hasat Kırmızı Limon,1 Kg Satsuma Mandalina,1 Kg Hicaz Nar, 500 Gr Kumkuat,1 Adet Şeker İlavesiz Erik Marmelatı 290 Gr

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.