Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Kurutulmuş Havyar Limon Tozu 60 gr

Havyar Limon tozu, havyar limon meyvelerinin Finike'nin sımsıcak güneşinde doğal yöntemlerle kurutulması ve ince öğütülmesiyle elde edilir.

Kurutulmuş Havyar Limon Tozu 60 gr

Stokta Var

Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Kurutulmuş Havyar Limon Tozu 

Kurutulmuş havyar limon tozu, kurutulmuş havyar limon meyvelerinin ince öğütülmesiyle elde edilir. Finger lime, Avustralya kökenli olup, Asya ve Orta Doğu mutfağında en çok kullanılan narenciyelerden biridir. Yoğun bir kokuya ve buruk bir tada sahiptir. Aromasında limon otu, zencefil ve kişniş notaları öne çıkmaktadır. Eklendiği yemek ve içeceklere narenciye aroması verir, asiditeyi arttırır. Mutfakta kullanım alanı oldukça geniştir. Sos ve marinat yapımında çok tercih edilmektedir. Deniz mahsulleri ile iyi bir uyum sağlar. Kokteyl, likör ve çaylara da eklenmektedir.

Nasıl Kurutuyoruz?

 

Finike'nin sımsıcak güneşinde doğal yöntemlerle kurutuyoruz. Havyar limon tozu, kurutulmuş havyar limon meyvelerinin ince öğütülmesiyle elde edilir. Renklendirici ve koruyucu madde içermez.

Deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın :)

Paket İçeriği: 60 Gr Kurutulmuş Havyar Limon Tozu

Henüz Yorum Bulunmuyor

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.