Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Kumkuat Fidanı

Finike'nin en küçüğü, en sevimlisi kumkuat fidanlarımızı sevdiklerinize hediye edebilir ve evinizde, bahçenizde, iş yerinizde... dalından kumkuat yemenin keyfini çıkarabilirsiniz

Kumkuat Fidanı

Stokta Var
Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Kumkuat Fidanı

4-5 yaşındaki kumkuat fidanlarımız, 45-50 cm boylarında ve kış aylarında bol meyvelidirler. Fidanlarımızı 23 cm çapında ve 25 cm boyunda saksısıyla adresinize gönderiyoruz.

Finike'nin en küçüğü, en sevimlisi kumkuat fidanlarımızı sevdiklerinize hediye edebilir ve evinizde, bahçenizde, iş yerinizde... dalından kumkuat yemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Önemli Not: Kumkuat fidanımızda Haziran sonu Temmuz ayı içerisinde Akdeniz kıyısında çiçeklenme olur. Çiçeklenmeden sonra meyveleri yeşil renkte gözükmeye başlar. Kasım aylarında meyveleri sararmaya, Aralık ayında yenmeye başlar, Nisan sonuna kadar ise dalında kalabilir. Fidan meyveli iken gücü meyveye gittiği için yapraklarda sararma olabilir.Mayıs ayı gibi  ağaçlar yeni çiçek açmak için üzerindeki meyveleri bırakır, düşmeyen meyvelerin suyunu ise ağaç geriye alır.  

Ürün İçeriği : Kumkuat Fidanı, 25x23 cm Saksı 

 

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.