Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Kış Güneşi

Bu paketin içinde yaklaşık 8,5 kilo dalından tazecik, sezonun en lezzetli meyveleri, 1 adet Şeker İlavesiz Çarkıfelek Marmelatı 290 Gr ve 1 Adet Sadece Nar Ekşisi 330 Gr var.

Kış Güneşi

Stokta Var
%15
1.358,00 TL
1.150,00 TL

Lütfen Bekleyiniz

  • Stok Yok sadece Dalındaysa Portakal Bahçemde var
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Coğrafi İşaretli Kendi Bahçelerimizde Kontrollü Tarım
  • Kargoda Bozulur Kırılır Diye Endişe Etmeyin Siparişiniz Garantimiz Altında

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Finike'deki Bahçelerimizden Bereketli, Bol Vitaminli Kış Güneşi Paketi 

 ''Tek pakette, sezonda ne varsa, standart paketlerden daha az miktarlarda satın almak istiyorum'' diyorsanız... Kış Güneşi Paketi tam size göre! Sizin için hazırladığımız Kış Güneşi Paketi'nin içeriği, sezondaki ürünlerimizden oluşuyor.

Paket İçeriği: 2 Kg Hicaz Nar, 3 Kg  Finike Portakalı Yemelik (Washington), 2 Kg Lamas Limon, 5 Adet Avokado, 500 Gr Kumkuat, 500 Gr Limekuat, 1 adet Şeker İlavesiz Çarkıfelek Marmelatı 290 Gr ve 1 Adet Sadece Nar Ekşisi 330 Gr 

Ürünler o kadar güzel kii, hayatımda yediğim en güzel narlardı diyebilirim. Paketlemeye çok başarılı. Ürünlerim bitince tekrar sipariş edeceğim. Gösterdiğiniz özen ve ilgi için çok teşekkür ederim 🙏

Oznur

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Kendi bahçenizden, dalından toplar gibi!

Mutfağa girdiğinizde dalından yeni toplanmış narenciyenin kokusunu burnunuza çekin. Pencerenizi açtığınızda uçsuz bucaksız narenciye bahçelerine açılın.