Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Kan Portakalı 1 Kg

Kan portakalı, küçük çapta ve çekirdeklidir. Sıkmalık ve yemelik olarak tüketilebilir.

Kan Portakalı 1 Kg

Stokta Yok


Lütfen Bekleyiniz

  • Stok Yok sadece Dalındaysa Portakal Bahçemde var
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Coğrafi İşaretli Kendi Bahçelerimizde Kontrollü Tarım
  • Kargoda Bozulur Kırılır Diye Endişe Etmeyin Siparişiniz Garantimiz Altında

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Dalından Tazecik Kan Portakalı

Kan Portakal Finike'deki bahçelerimizin tazecik ve özgün lezzetlerindendir. Bahçelerimizde özenle yetiştirdiğimiz tazecik ve lezzetli kan portakallarımızın tadına doyamazsınız. Özellikle meyvenin taze sıkılmış suyu çok lezzetli olur, dilerseniz çeşitli tatlandırıcılarla farklı tatlar elde edebilirsiniz. Kan portakallarımızı sadece Şubat ayının başlarında hasat ederiz; diğer tüm mahsullerimiz gibi hiçbir kimyevi, koruyucu uygulamaya sokmadan (mumlama ve benzeri) dalından taptaze toplayıp adresinize göndeririz.
 

KAN PORTAKAL ÖZELLİKLERİ

Kabuk rengi kırmızı çilli, meyvesi kırmızı ve pembemsidir. Meyvenin doğallığında, mayhoş bir tada sahiptir. Kan portakalı, küçük çapta ve çekirdeklidir. Sıkmalık ve yemelik olarak tüketilebilir. İtalya Sicilya kökenli olduğu bilinir. Özel bir lezzettir ve çok sınırlı üretimi bulunur.

Paket İçeriği: 1 Kg Kan Portakalı

Bilgilendirme : Kan portakalı meyvesinin(içinin) kanlılık oranı yıldan yıla iklim şartlarına göre değişiklik gösterebilir; az kanlı, çizgili, noktasal veya yarısı kanlı olacak şekilde kanlanma oranı olabilir. 

Kan portakallarına bayılıyorum her sene çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum tadı harika bol vitamin için kan portakalı tavsiyem:)

Nurşah K

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Kendi bahçenizden, dalından toplar gibi!

Mutfağa girdiğinizde dalından yeni toplanmış narenciyenin kokusunu burnunuza çekin. Pencerenizi açtığınızda uçsuz bucaksız narenciye bahçelerine açılın.