Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Kahvaltılık Domates 1 Kg

Kahvaltılık Domates 1 Kg

Kahvaltılık Domates 1 Kg

Stokta Yok
Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Dalından Tazecik Kahvaltılık Domates

Kahvaltılık domateslerimizi, tamamen kontrollü üretim yöntemiyle, polenlerin arılarla döllendiği seralarımızda yetiştiriyoruz. Arılarımız domates çiçeklerine yöneldiklerinde, bitkiler arasında polen aktarımı gerçekleştirirler. Arılarımızın domatesler ile birlikte yaşıyor olması da güvenle tüketilebileceğinin kanıtı oluyor.

İşte lezzeti de tam olarak buradan geliyor. Küçük/orta boyda, ince kabuklu, mis kokulu domateslerimiz kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olacak. Biz kahvaltılarımızdan eksik etmeyiz :) İster meyve gibi kütür kütür, isterseniz de sandviç ve salatalarınızda tüketebilirsiniz.
Deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.
Şimdiden afiyet olsun.
Finike’den sevgiler. 

 

Paket İçeriği: 1 Kg Kahvaltılık Domates 

Her zamanki gibi çok güzeldi.

Sezai G.

Kaç yıldır bilmiyorum hep portakalbahçemden alışveriş yapıyorum . geçen haftaki siparişimde kargo çok çok iyiydi. Teşekkür ederim ... Umarım böyle devam eder.

Burçak H.

Hızlı kargo ve özenle seçilmiş ürünler için teşekkürler.

Selma Ö.

Siparişlerim zamanında ve çok güzel ambalajlı olarak geldi. Tüm ürünler taze ve resimde görüldüğü kadar güzeldi. Domates boyutları konusundaki isteğim bile yerine getirilmişti. Kendilerine çok teşekkür ediyor, ürünleri başarılarının devamını diliyorum.

Berrin A.

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.