Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

İlk Hasat Kırmızı Limon 1 Kg

Kırmızı Limonun kabuk rengi Eylül - Aralık ayları döneminde yeşil, Aralık sonu itibariyle turuncudur.Limon cinsleri içerisinde en fazla su oranına sahip limonlardan biridir. Kendine has aroması ve lezzeti vardır.

İlk Hasat Kırmızı Limon 1 Kg

Stokta Var
44,90 TL
44.9 TL / kg


Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Finike’deki Bahçelerimizden Kırmızı Limon

Finike’deki sofralarımızın vazgeçilmezi, bahçelerimizin farklı lezzeti vitamin deposu, ilk hasat kırmızı limon... Mevsimi geldiğinde kırmızı limonlarımızı dalından toplayıp hiçbir kimyevi koruyucu uygulamaya sokmadan (mumlama ve benzeri) adresinize tazecik gönderiyoruz.

Kırmızı Limon Özellikleri

İlk hasat kırmızı limon hafif sulu, sert kabuklu ve lezzetlidir. Kendine has aroması ve lezzeti vardır. Eski kuşak Finikeliler en çok kırmızı limon tüketir. Özellikle salatalarda mükemmel bir doğal aroma sağlar.

Limon cinsleri içerisinde en fazla su oranına sahip limonlardan biridir. Eylül - Şubat ayları arası tüketilir. Kabuk rengi Eylül - Aralık ayları döneminde yeşil, Aralık sonu itibariyle turuncudur. Özel, özgün bir lezzettir ve çok sınırlı bir üretimi bulunur.

Paket İçeriği: 1 Kg İlk Hasat Kırmızı Limon 

Not: Mayer limonlar aromatik, çekirdekli, ince ve pürüzsüz kabukludur. Enterdonat limonun ekşiliği mayer limona göre daha keskin, kalın kabuklu ve uçları çıkıntılıdır, suyundan tam olarak faydalanabilmek için dik kesilerek kullanılması gerekir. Kırmızı limon bol sulu, çekirdekli, özel, özgün bir lezzettir ve çok sınırlı bir üretimi bulunur. Kabuk ve iç rengi Eylül-Aralık ayları döneminde yeşil, Aralık sonu itibariyle turuncudur. 

 Mevsimsel olarak yeşil hali ile sizlere ulaşacaktır.

Henüz Yorum Bulunmuyor

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.