Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Altın Çilek

Genellikle sıcak yerlerde yetişir. Ananas ve mangoyu andıran tatlı, tropikal bir tada sahiptir. İnka meyvesi, Perulu yer kirazı, poha meyvesi, kiraz kabuğu ve bektaşi üzümü olarak da bilinir. 

Altın Çilek

Stokta Yok
Lütfen Bekleyiniz

  • Her Zaman Mevsiminde Dalından
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kimyasal Yok
    Mumlama Yok
    Pestisit Yok
  • Kargoda zarar görürse yenisi ücretsiz evinizde

Fotoğraflarımızdaki ürünlerimizin boyları ve şekilleri irili ufaklı olarak mevsime göre değişkenlik göstermektedir.

Altın Çilek (İnka Meyvesi)


Altın Çilek, Afrika, Güney Amerika, Hindistan ve Endonezya’da yetişen bir meyve çeşididir.  Ana yurdu Güney Amerikadır. Genellikle sıcak yerlerde yetişir. Ananas ve mangoyu andıran tatlı, tropikal bir tada sahiptir. Atıştırmalık olarak güzel bir ara öğün olan Altın Çilek salatalarda ve reçellerde de kullanılır. İnka meyvesi, Perulu yer kirazı, poha meyvesi, kiraz kabuğu ve bektaşi üzümü olarak da bilinir. Sizler için Batı Akdeniz bölgesinde kontrollü tarım ile yetiştirdiğimizi bu özel lezzeti denemenizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı çok isteriz. Şimdiden afiyet olsun. 

Paket İçeriği: 100 Gr Altınçilek

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız tazecik narenciyeleriniz özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.

Portakalbahcem'den vereceğiniz siparişleri ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.
Finike'den sevgiler

Bu doğallığın tamamı bir tık uzağınızda!

Narenciye bahçelerimizden doğal, taze ve benzersiz lezzetiyle vitamin deposu tazecik mahsullerimizi mutlaka deneyin.Dalından tazecik toplanan mevsimin lezzetleri hiçbir ek uygulama yapılmadan adresinize gönderiliyor.